כדורסלן התנגש בניידת ונפצע קשה

תאונה קשה אירעה הבוקר בכביש 79 סמוך לקיריון בעקבות התנגשות של מכונית פרטית בניידת משטרה. נהג המכונית הפרטית, פורוורד עירוני נהריה ג'ייסון ג'ונסון , נפצע קשה ופונה לביה"ח רמב"ם כשהוא סובל מחבלות ראש. מנהל הקבוצה: "המצב לא טוב, רק בעוד 5 ימים נדע אם נגרם נזק למוח"

תאונת דרכים, ארכיון (חדשות 2)

פורוורד עירוני נהריה ג'ייסון ג'ונסון נפצע הבוקר קשה בתאונת דרכים לאחר שהתנגש בניידת משטרה סמוך לקיבוץ אפק. השחקן שנסע בכביש 79 במכונית פרטית מכיוון מחלף גילעם, סטה מנתיבו ופגע בניידת משטרה שנסעה מכיוון גילעם.

כתוצאה מהתאונה, ג'ונסון נפצע קשה, ופונה לבית החולים כשהוא סובל מחבלות בראשו. עם הגעתו לבית החולים, הוא פונה לחדר הניתוח, שם הוא נותח במחלקה הנוירוכירוגית במשך יותר מארבע שעות. עם קבלת הידיעה, אנשי הקבוצה יצרו קשר עם בני משפחתו שנמצאים בארצות הברית.

"המצב לא טוב, הוא סובל מפגיעה קשה מאוד בראש, בארובת העין ובלסת", אמר מנהל הקבוצה שאול אייזנברג בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "עם זאת, רק בעוד חמישה ימים נוכל לדעת את מידת הנזק שנגרם למוח". לאחר הניתוח הועבר ג'ונסון להתאוששות במחלקה הניורוכירורגית בבית החולים.

שני השוטרים שנסעו בניידת נפצעו קל ובינוני ופונו יחד עם השחקן לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה. בוחנים של המשטרה במרחב חוף הגיעו למקום התאונה והם בודקים את הסיבות להתנגשות. מנהל הקבוצה הוסיף כי לפי המידע שנמסר לו מבית החולים, ג'ונסון היה חגור ולא נסע תחת השפעת אלכוהול.

התאונה אירעה סמוך לשעה 6:13 בבוקר בין רכב משטרתי לרכב פרטי שנסעו על כביש 79 בין הקיריון לקיבוץ אפק. "צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום, פינו מהרכב הפרטי פצוע קשה בן 28 עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עופר יעקב, דובר מד"א כרמל. "בנוסף טופלו במקום שני שוטרים שפונו מהניידת במצב קל ובינוני".

רוצים לקבל עדכונים נוספים על השחקן שנפצע? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק