"קרה לנו נס, אנחנו שמחים ועייפים"

אחרי שעקבנו אחריהם מאז חודש נובמבר האחרון, התחתנו אמש ליאור ושני ארג'ואן, שלושה חודשים אחרי המועד המקורי. "אנשים אמרו שבחיים הם לא היו באירוע עם אוכל כל כך טעים ותפאורה כל כך יפה", סיפר ליאור הנרגש בריאיון ל"שש" עם סיוון רהב-מאיר. גם שלומי סרנגה שהופיע באירוע פרגן: "שמחתי כשראיתי אותם שמחים"

חודשים לא קלים עברו על ליאור ושני ארג'ואן, עד שאתמול הצליחו סוף כל סוף לערוך את חתונתם המאושרת בבית שאן, למעלה משלושה חודשים אחרי שהתמוטטה שני בערב חתונתה בעקבות התקף אפילפסיה קשה. "קרו לנו הרבה ניסים ואנחנו שמחים, מאושרים וגם מאוד עייפים", סיכם היום החתן ליאור בריאיון ל"שש" עם סיוון רהב-מאיר.

"הייתה לנו סיבה למסיבה וחגגנו אותה", הוסיף ליאור. "קיבלנו מלא טלפונים ששיבחו אותנו על אירוע פשוט ברמה. אנשים אמרו שבחיים הם לא היו באירוע עם אוכל כל כך טעים ותפאורה כל כך יפה", סיפר החתן הנרגש. שני ניצבה לידו כשהיא עדיין נרגשת מאוד מהחתונה, כשהיא מספרת על הלחץ הגדול שחשה בשעות שלפני.

גם שלומי סרנגה, הזמר שהחליט לתרום לשניים את ההופעה בחתונה, סיפר בהתרגשות על החוויה. "שמחתי ונהניתי הכי הרבה כשראיתי איך הם היו שמחים", סיפר סרנגה והוסיף: "החתונה יצאה מאוד מוצלחת - וזו הייתה המטרה".

הכלה שהתמוטטה וחזרה לחיים - התחתנה

בחודש נובמבר האחרון היו אמורים שני (אז חזן) וליאור ארג'ואן להתחתן. הכול כבר היה מוכן לקראת הרגע המאושר, הטבעות כבר נקנו ושמלת הכלה היתה מוכנה - אך ימים ספורים לפני הטקס התמוטטה שני כתוצאה מסיבוך נדיר של אפילפסיה ואושפזה בבית החולים במצב קשה.

מצבה של שני החל להידרדר יום אחרי החינה. גופה התנפח עד שהתקשתה לנשום והיא הובאה לבית החולים במצב קשה מאוד. לדברי ארג'ואן, כשבועיים קודם לכן החליפה בת זוגו את התרופה אותה היא נוטלת לטיפול במחלה בהמלצת רופאיה, על מנת שתוכל להיכנס להיריון.

כאשר הובאה לבית החולים "העמק" בעפולה והתלוננה על פריחה שמחריפה - נתנו לה משחה ושלחו אותה לביתה, כך סיפר ליאור. בעקבות ההחמרה נאלץ החתן להודיע למוזמנים כי החתונה לא תתקיים, לפחות לא בזמן הקרוב.

החתן: "מודה לעם ישראל שהתפלל בשבילנו"

לאחר מאבק ממושך, התאוששה שני ושבה לחייך. ליאור, שישב כל העת ליד מיטתה והתפלל למענה, הציע לה נישואין פעם נוספת בבית החולים. שני לא חשבה פעמיים והסכימה לקיים את החתונה במהירות האפשרית.

"זה היה החלום שלי והתכוננתי לזה הרבה זמן", סיפרה אמש הכלה המאושרת. "כשהתעוררתי בבית החולים והבנתי שהחתונה בוטלה, הרגשתי לא טוב ולקחתי את זה קשה. ליאור הרגיע אותי והבטיח שנתחתן, והנה זה קורה".

גם החתן עצמו התקשה להסתיר את התרגשותו. "האמנתי בכל לבי שאגיע ליום הזה, אני מודה לבורא עולם ולעם ישראל שהתפלל בשבילי",  אמר ליאור. בחופה עצמה ליאור אמר את הברכה המסורתית עם כוונה יתרה, וצעק מול הקהל: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק