הכלה שהתמוטטה וחזרה לחיים - התחתנה

ימים ספורים לפני שהייתה אמורה לצעוד מתחת לחופה יחד עם ליאור, אושפזה שני חזן במצב קשה מאד בעקבות סיבוך של מחלת האפילפסיה ונלחמה על חייה. מדינה שלמה עקבה אחרי בני הזוג בדאגה, התפללה לשלומה של שני ושמחה כהתאוששה ויצאה מכלל סכנה. אתמול סוף סוף החליפו השניים את טבעות הנישואין. שני: "זה היה החלום שלי"

בחודש נובמבר האחרון היו אמורים שני חזן וליאור ארג'ואן להתחתן. הכול כבר היה מוכן לקראת הרגע המאושר, הטבעות כבר נקנו ושמלת הכלה היתה מוכנה - אך ימים ספורים לפני הטקס התמוטטה שני כתוצאה מסיבוך נדיר של אפילפסיה ואושפזה בבית החולים במצב קשה.

מצבה של שני החל להידרדר יום אחרי החינה. גופה התנפח עד שהתקשתה לנשום והיא הובאה לבית החולים במצב קשה מאוד. לדברי ארג'ואן, כשבועיים קודם לכן החליפה בת זוגו את התרופה אותה היא נוטלת לטיפול במחלה בהמלצת רופאיה, על מנת שתוכל להיכנס להיריון.

כאשר הובאה לבית החולים "העמק" בעפולה והתלוננה על פריחה שמחריפה - נתנו לה משחה ושלחו אותה לביתה, כך סיפר ליאור. בעקבות ההחמרה נאלץ החתן להודיע למוזמנים כי החתונה לא תתקיים, לפחות לא בזמן הקרוב.

החתן: "מודה לעם ישראל שהתפלל בשבילנו"

לאחר מאבק ממושך, התאוששה שני ושבה לחייך. ליאור, שישב כל העת ליד מיטתה והתפלל למענה, הציע לה נישואין פעם נוספת בבית החולים. שני לא חשבה פעמיים והסכימה לקיים את החתונה במהירות האפשרית. אתמול הם סוף סוף החליפו נדרים, מול מאות מוזמנים בטקס מרגש בבית שאן. בחתונה הופיע הזמר שלומי סרנגה, אותו שני מאד אוהבת, אותו סרנגה שעשה לבני הזוג הפתעה ובא לבקר אותם בבית החולים.

"זה היה החלום שלי והתכוננתי לזה הרבה זמן", סיפרה הלילה הכלה המאושרת. "כשהתעוררתי בבית החולים והבנתי שהחתונה בוטלה, הרגשתי לא טוב ולקחתי את זה קשה. ליאור הרגיע אותי והבטיח שנתחתן, והנה זה קורה".

גם החתן עצמו התקשה להסתיר את התרגשותו. "האמנתי בכל לבי שאגיע ליום הזה, אני מודה לבורא עולם ולעם ישראל שהתפלל בשבילי",  אמר ליאור לחדשות 2 באינטרנט. בחופה עצמה ליאור אמר את הברכה המסורתית עם הרבה כוונה יתרה, וצעק מול הקהל: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק