צעיר בן 20 נדרס למוות בכביש החוף

צעיר בשנות ה-20 לחייו נדרס הלילה למוות בעת שניסה לחצות את כביש החוף, סמוך למחלף נתניה. הצעיר שהוטל על הכביש ככל הנראה נפגע ממספר כלי רכב חולפים. המשטרה פתחה בחקירה

תאונה קטלנית. ארכיון (חדשות 2)

הקטל בכבישים ממשיך: הולך רגל בשנות ה-20 לחייו נהרג הלילה מפגיעת מספר כלי רכב בעת שחצה את כביש החוף בין מחלף נתניה צפון לגשר השלום, לכיוון דרום.

על פי ההערכה, לאחר שנדרס, כלי רכב נוספים פגעו בצעיר המוטל על הכביש. רופא של צוות מד"א שרון שהוזעק למקום קבע את מותו. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

 פסול רישיון פגע ברוכב אופניים

אתמול נפצע קשה נער בן 16 לאחר שרכב פגע בו בזמן שרכב על אופניו בבת-ים. המשטרה בודקת את נסיבות התאונה. על פי החשד: הנהג הפוגע נסע בזמן פסילה.

מחקירה ראשונית עולה כי הנער רכב על אופניו ברחוב ניסנבוים בעיר. בשלב מסוים הגיח רכב פרטי ופגע בו בעוצמה.

צוות מד"א איילון שהוזעק למקום העניק טיפול ראשוני לצעיר, שנפגע בראשו. הוא פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב, כשהוא מורדם ומונשם. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בבדיקת נסיבות התאונה. על פי החשד, נסע הנהג, תושב אשדוד בן 36, למרות שרישיונו נפסל.

זמן קצר לאחר מכן נפצעה קשה הולכת רגל בת 86 בתאונת דרכים ברחוב אבן גבירול בתל אביב. היא פונתה לבית החולים איכילוב בעיר כשהיא סובלת מפגיעות ראש וגפיים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק