התגרש מאשתו ב-SMS וישלם 95 אלף שקלים

בית הדין השרעי קבע כי גבר תושב אזור ירושלים יפצה את גרושתו ב-95 אלף שקלים, לאחר שהודיע לה על עצם הגירושים - במסרון. הוא אמנם טען שמדובר בניסיון הפחדה בלבד, אבל השייח' קבע: התרת את הנישואים

התגרש דרך הנייד. אילוסטרציה (חדשות 2)

"עם כל הצער, בתך גרושה משום שאני התארסתי. תודה" - כך, במסרון קר וקצר ששלח לחמותו, התגרש תושב אזור ירושלים מאשתו. הרעיה ההמומה פנתה לבית המשפט לענייני משפחה ודרשה לקבל פיצוי על הגירושים - שקיבלו אישור בבית הדין השרעי.

בני הזוג נישאו לפני כארבע שנים. זמן קצר לאחר הטקס, עלו היחסים על שרטון - לא לפני שהאישה הרתה. באפריל 2008 שלח הבעל הודעת טקסט לאמה של אשתו ואחיה והודיע להם כי מבחינתו - הנישואים תמו ושהוא התארס לאישה אחרת.

למרבה הפליאה, אישר בית הדין השרעי את הגירושים על סמך המסרון, זאת לאחר ששייח' אליו פנה הבעל פסק כי הודעות הטקסט דרך הטלפון הסלולרי תקפות להתרת הנישואים - גם אם כפי שטען הגבר, מדובר ב"ניסיון הפחדה".

האישה שחשה נבגדת תבעה את בעלה לשעבר על הנזק הכספי שנגרם לה ועל כך שהיא מגדלת את בתם המשותפת. עוד הוסיפה, כי לאורך תקופת הנישואים הקצרה של השניים סבלה מאלימות והשפלות מצד משפחת בעלה, ולמרות זאת היא העדיפה לשמור על חיי הזוגיות.

בית המשפט לענייני משפחה קיבל את טענת האישה ופסק כי על בעלה לשעבר לפצותה בסכום של 95,000 שקלים ואף חייב אותו לעמוד בהוצאות המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק