פראמדיקים ורופאה הותקפו בגרזן

אמבולנס מעפולה שהגיע לסייע בטיפול באדם שנפצע בקטטה באיכסאל הותקף על ידי המון זועם בגרזן, אבנים ומקלות. באמבולנס היו נהג, רופאה ושתי מתנדבות תלמידות תיכון שרק במזל לא נפגעו

האמבולס שהותקף (חדשות 2)

אמבולנס שנכנס אתמול אחר הצהריים לכפר איכסאל הסמוך לנצרת, נקלע לקטטה בין שתי קבוצות בכפר, במה שיכול היה לעלות בחייהם של נהג, רופאה ושתי מתנדבות צעירות, תלמידות תיכון, שהיו באמבולנס באותו הזמן.

האמבולנס הוזעק לכפר כדי לטפל בפצוע בקטטה. ילד בן 8 הצטרף לנסיעה וכיוון את האמבולנס בסימטאות הכפר על מנת למצוא את אביו שנפצע. כשהגיע האמבולנס לאב, אי אפשר היה לצאת מן הרכב, כיוון שההמון התחיל לתקוף את האמבולנס מכל כיוון, לסקול אותו באבנים, מקלות וברזלים.

ההמון ניסה לפרוץ לתוך האמבולנס ואז ניפץ את השמשה האחורית עם גרזן. בצידו האחורי של הרכב היו רק שתי המתנדבות שנפגעו מרסיסי הזכוכיות שעפו עליהן, הן הצליחו ברגע האחרון לנעול את דלת האמבולנס.

המוני האנשים שהיו שם המשיכו לנסות ולפרוץ את לתוך האמבולנס, להכות את דפנותיו בגרזנים, מוטות ברזל ואבנים. הנהג שהיה תקוע, הצליח לבסוף להיחלץ מהכפר ולברוח. האמבולנס לא הגיש עזרה לאביו הפצוע של הילד ורק במזל האירוע לא נגמר באסון. אחד המעורבים סיפר: "היה להם רצח בעיניים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק