השוטרים נדהמו: בן 82 "טס" בכביש

בוחני תנועה שהגיעו לזירת תאונה ברחוב וייצברד בראשון לציון, הבחינו ב-8 מכוניות שנפגעו ממכונית אחת שנסעה ברחוב החד סיטרי. כשהתקרבו לרכב הפוגע, שנבלם בסוף השיירה, הם התפלאו לגלות שהנהג הוא בן 82. למרבה המזל הוא נפצע קל בלבד והעבר לטיפול רפואי בביה"ח אסף הרופא

אחת המכוניות שנפגעה בתאונה, היום (חדשות 2)

התנגשות בסדרת מכוניות חונות אירעה הבוקר ברחוב וייצברד בראשון לציון וגרמה לנזק רב. אדם שנסע בברחוב החד סיטרי, התנגש בשמונה מכוניות שחנו בשני צדי הדרך ונעצר רק כשנבלם במכונית האחרונה בשרשרת.

בוחנים של משטרת התנועה במרחב השפלה שהגיעו למקום, התפלאו לגלות שהנהג שאחראי לתאונה חגג לפני זמן לא רב 82 שנים. בניגוד לשאר בני גילו, הוא החליט להמשיך לנהוג בכוחות עצמו - החלטה שהתבררה כלא מוצלחת במיוחד.

למרבה המזל, התאונה הסתיימה בפציעות קלות בלבד של הנהג הקשיש, שפונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים אסף הרופא. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה שהנהג נסע במהירות מופרזת ברחוב חד סיטרי וצפוף. בנוסף "עם שיחרורו מבית החולים, הוא צפוי להיחקר, ובמקביל יועבר רישיון הנהיגה שלו לבחינת מכון הארבעה לבחינת כשירותו להמשיך ולנהוג".

לטענת משפחתו של הקשיש, נבדקת אפשרות שכשל טכני הוביל לתאונה, אולם מוקדם לקבוע זאת בשלב זה, כיוון שהנושא עדיין נמצא בחקירה. עוד הוסיפו בני המשפחה כי הנהג שוחרר בינתיים מבית החולים, אולם הוא עדיין סובל מחבלות בגופו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק