קיבל SMS מהמאהבת ועלול לשלם 18 מיליון שקלים

תושבת דרום הארץ הגישה תביעה נגד בעלה, איש היי-טק, לאחר שגילתה בסלולרי שלו הודעת טקסט מפלילה מהמאהבת שלו. הבעל ניסה להקדים תרופה למכה וביקש גירושין בפני בית הדין הרבני, אך האישה דורשת את מלוא הסכום שעליו הוסכם בכתובה: 18 מיליון שקלים

האשה, הבעל הבוגד והודעת הטקסט. אילוסטרצי (AP)

הכל בגלל SMS קטן: איש היי-טק מדרום הארץ, שניהל רומן מחוץ לנישואים, נתבע על ידי אשתו בלא פחות מ-18 מיליון שקלים לאחר שזו גילתה את דבר הבגידה - בעקבות הודעת טקסט שקיבל מהמאהבת.

האישה, הנשואה לאיש זה 10 שנים ולהם ילד משותף, גילתה את ההודעה המפלילה כשהציצה בטלפון הסלולרי של בעלה, בשעה שזה התרחץ במקלחת. באותו SMS כתבה המאהבת כי היא מתגעגעת אליו ו"מריחה את ריחו בתוך המצעים". בעקבות המסרון המפליל פרץ ריב סוער בין בני הזוג, שהוביל להליך גירושין.

תוך כדי מאמצי הגישור בין בני הזוג, ותוך שהגבר מארח את המאהבת שלו בביתם של בני הזוג, פנה הבעל אל בית הדין הרבני והגיש נגד אשתו תביעת גירושין כדי להבטיח שהגירושין יידונו בפני דיינים רבניים ולא בפני בית המשפט לענייני משפחה, הנחשב למי שנוהג להיטיב עם נשים.

כתובה על סך 18 מיליון שקלים

עיקר המחלוקת הכספית בין בני הזוג נוגעת לאופציות למניות וחבילות תגמול שמנות שקיבל הבעל ממקום עבודתו. לדברי עו"ד שיפמן, המייצג את האישה, מדובר ב"ממון רב".

"חרף שאיפתו של הבעל לנשל את אשתו בנפרד מהממון הרב שחציו מגיע לה על פי חוק, האישה לא צריכה להיות מודאגת אם יוחלט לבסוף לדון בגירושין במסגרת בית הדין הרבני; קיימת סבירות גבוהה שהרבנים יטילו על האיש לשלם את הכתובה של אשתו - העומדת על 18 מיליון שקלים", אומר שיפמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק