רמלה: בן 6 "חילק" 40,000 שקל לחבריו

במשטרה יבדקו בימים הקרובים כיצד הצליח תלמיד כיתה א' מרמלה לשים ידו על 40,000 שקלים, אותם חילק בנדיבות בין חבריו לבית הספר. המורות ששמו לב לסיטואציה המוזרה של תלמיד כל כך צעיר וסביבו ילדים נלהבים שמקבלים לידיהם שטרות כסף רבים, מיהרו להחרים את הכסף ולהעביר דיווח למשטרה

הילד העשיר בישראל? אילוסטרציה (חדשות 2)

מה עשה תלמיד כיתה א', בן 6 בלבד, עם כ-40,000 שקלים בבית הספר? על השאלה הזו ינסו לענות חוקרי משטרת רמלה לאחר שנדרשו לטפל באירוע שבמסגרתו חילק התלמיד את הכסף לחבריו ללימודים.

הפרשה החלה כאשר המורות בבית הספר ברמלה הבחינו בתלמידים מסתובבים עם כסף רב בתוך כותלי המוסד, כשלפתע שמו לב כי בן השש הוא שמחלק את הכספים לחבריו בזמן ההפסקה. התלמידים הרבים, שלמרות גילם זיהו את המקור המידי להתעשרות, החלו להתקבץ סביבו כדי לזכות בשלל.

"המורות פשוט הבחינו בילדים שמחים ומשתוללים מסיבה לא ברורה והתקרבו לאזור כדי להבין מה קורה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט רב פקד לאה זוהר, דוברת מרחב השפלה. "רק אז הן הבינו מה קרה", הוסיפה זוהר.

דיווח על המקרה הועבר מיד למנהלת בית הספר, שהורתה לאסוף את הכסף מהתלמידים. מיד לאחר מכן, פנתה המנהלת אל משטרת רמלה והעבירה את הכסף שהוחרם, תוך כדי שהיא מספרת את שאירע. השוטרים ההמומים מיהרו לזמן את הוריו של התלמיד לתחנת המשטרה ופתחו בחקירת נסיבות האירוע.

"אביו של הילד שהגיע לתחנה אמר כי הכסף שייך לו", סיפרה זוהר. "הילד כנראה לקח את זה מהמחבוא שלו בבית כחלק ממעשה קונדס. הוא בסך הכל בן שש, אז מה הוא כבר מבין?", סיכמה זוהר את שאירע וסיפרה בשמחה כי למרות ההמולה בבית הספר, הצליחו המורות להחרים מהתלמידים כמעט את כל הסכום שחולק על ידי חברם הנדיב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק