הזוכה ב-8 מיליון שקלים בלוטו: מתנה לאשתי ליום האהבה

מה הייתן אומרות אם בן הזוג שלכן היה נותן לכן במתנה ליום האהבה 8 מיליון שקלים? תושב מרכז הארץ גילה כי הוא מיליונר טרי וטרם גילה לרעייתו. "זו המתנה הכי יקרה שנתתי אי פעם לאישה ביום האהבה, היא כל כך תשמח ותתרגש", הכריז הזוכה

הזוכה ב-8 מיליון שקלים (מפעל הפיס)

זוכה יחיד הגיע היום לפדות את הפרס הראשון בלוטו בסך 8 מיליון שקלים.

המיליונר הטרי, נשוי ואב לשניים ממרכז הארץ בשנות ה-30 לחייו, גילה כי הוא הצליח לנחש נכונה את המספרים אתמול. "השוואתי את המספרים בטופס עם אלה שבעיתון, לא האמנתי למראה עיניי", שחזר בהתרגשות.

"מיד ניגשתי לאחד הדוכנים ולאחר שהזכיין העלה את הטופס למחשב הוא קרא לי הצידה ולחש לי באוזן שכנראה שיש לי זכייה גדולה וכדאי שאגש לבית מפעל הפיס", הוסיף הזוכה. "מזל שכל הלילה עבדתי, אחרת הייתי מתהפך במיטה ולא עוצם עין מרוב התרגשות".

מתנה ליום האהבה

רעייתו של הזוכה טרם יודעת על דבר הזכייה. "זו המתנה הכי יקרה שנתתי אי פעם לאישה ביום האהבה, היא כל כך תשמח ותתרגש", הוא משוכנע, ובצדק.

"היה לי ברור שיום אחד אזכה", סיפר עוד, "הייתי כל כך בטוח בכך עד שלפני מספר שבועות עברתי עם האוטו ליד בית מפעל הפיס ואמרתי להורי, תסתכלו טוב טוב על הבניין הזה, אני עוד אגיע לכאן לאסוף פרס גדול".

כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם הכסף, אמר כי קודם כל הוא מעוניין לתרום חלק מהסכום לבית החולים לילדים "שניידר". "מעבר לכך", הוסיף, "אכסה את המשכנתה ואעזור למשפחה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק