צפו: קטטה המונית בגמר הגביע

זה לא חדש שמכבי תל אביב זוכה בגביע המדינה בכדורסל. הערב זכתה המדינה בגביע ה-38 בתולדותיה, כאשר הביסה את ברק נתניה בתוצאה 106:70. אך הגמר הזה לא ייזכר בזכות הכדורסל. ברבע השלישי התפתחה קטטה המונית שבסופה הורחקו 4 שחקנים

מכבי תל אביב זכתה הערב בגביע המדינה בכדורסל. אולם, הזכיה בגביע ה-38 במספר מאז הוקם המועדון, לא תיזכר כסיפור המרכזי של המשחק הערב. כדורסל תחרותי לא היה, מכבי שלטה במשחק מפתיחתו וניצחה ב-36 נקודות הפרש, אך מה שהיה מיוחד במשחק הזה הוא שבמקום כדורסל, עברו השחקנים ברבע השלישי לאגרוף.

זה התחיל בעבירה קשה שעשה דייויד בלו, שחקנה של מכבי תל אביב, על הפורוורד של נתניה רומאו טראוויס. ככל הנראה, הלחץ שבמעמד השפיע על טראוויס שהגיב לעבירה בפראות, התנפל על בלו והפיל אותו לרצפה. הפעולה הזו הציתה קטטה המונית, שבה השתתפו כמעט כל השחקנים שהיו על המגרש.

בסוף הקטטה, הורחקו ארבעה שחקנים: סופוקליס שחורציאנידיס ודייויד בלו ממכבי תל אביב ורומאו טראוויס ואדריאן בנקס מנתניה. למעשה, המורחקים היו היחידים מבין המעורבים שהניפו אגרופים. על פי חוקת הכדורסל בישראל, בדומה לחוקות ב-FIBA וב-NBA, שחקן אשר מניף אגרוף, גם אם לא פגע בשחקן אחר, מורחק אוטומטית מהמשחק.

ככל הנראה, צעדים משמעתיים יינקטו כלפי הקבוצות וכל אחד מהשחקנים יורחק ממספר משחקים בליגה. בנוסף, ייקנסו השחקנים בסכום משוער של 12,000 שקלים כל אחד וייתכן כי גם על הקבוצות יוטל קנס כספי.

תקציר המשחק המלא עכשיו באתר רשות השידור

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק