חדשה בספארי: גורת בבון ג'ינג'ית

בספארי ברמת גן נרגשים במיוחד מגורת בבון שנולדה לנקבה סקאד. לראשונה מזה 30 שנה, נראה בספארי בבון עם פרווה כתומה. לגורה הג'ינג'ית עדיין אין שם, ובינתיים היא נישאת כל העת על גב אמה

גורת הבבון הג'ינג'ית (ספארי רמת גן)

בשעה טובה ומוצלחת נקבת הבבון סקאד, שנולדה לפני 20 שנה במלחמת המפרץ, המליטה בחצר הבבונים בספארי גורה קטנה. ההתרגשות בקרב המטפלים ברמת גן הייתה גדולה במיוחד כשראו את הפרווה של התוספת החדשה למשפחה - פרווה ג'ינג'ית.

חצר הבבונים בספארי מונה 13 בבונים, ומדי מספר שנים הקבוצה מתרבה. הגן הג'ינג'י אצל הבבונים הוא גן רצסיבי ממש כמו אצל בני האדם, והאפשרות שייוולד גור כזה היא נמוכה במיוחד ויכולה להתרחש רק במידה שהאם וגם האב נושאים גן זה. שתי הנקבות הג'ינג'יות שהיו בעבר בספארי, נולדו בשנת 1981 ומאז, במשך 30 שנה, לא נולדו ברמת גן פרטים ג'ינג'ים.

הגורה הקטנה שהגיחה לעולם לפני שבועיים נישאת כל העת על אמה. למטפלים ברור כי סקאד מאוד מרוצה ממעמדה החדש בתור אימא, והיא וזוכה ליחס חם במיוחד מהזכר השליט, שלא מפסיק ללטף אותה ולעשות לה "גרומינג" - סירוק הדדי המחזק את הקשר בין השניים.

כאשר הזכר השליט מנסה לגעת בגורה הג'ינג'ית, שטרם הוענק לה שם, ממהרת האימא סקאד ולא נותנת לו לגעת בה. מדי פעם סקאד נעמדת מאחוריו ו"עובדת" עליו כשהיא נותנת לו הרגשה שהיא עושה לו "גרומינג", אבל באותה העת היא בעצם מלטפת את הגורה החדשה שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהספארי? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק