צלבי קרס רוססו על תמונות גלעד שליט במאהל בדרום

אלמונים השחיתו הלילה את מאהל המחאה למען שחרורו של גלעד שליט בצומת בית קמה בדרום. בין היתר רוססו צלבי קרס על האוהל ועל תמונותיו של גלעד, ועל הקיר רוססו כתובות נאצה. מקים המאהל, השייח' סאלם אל-הוזייל, לחדשות 2: "הספקתי לראות כמה צעירים בורחים מהמקום". המשטרה פתחה בחקירה

צלבי קרס, כתובות נאצה חריפות וניסיון הצתה - זה המראה הקשה שציפה הבוקר לשייח' סאלם אל-הוזייל מרהט, מי שהקים את מאהל המחאה למען שחרורו של גלעד שליט בצומת בית קמה בדרום.

כבר שנים שהוא מלווה את המאבק לשחרורו של החייל החטוף בדרום וספג איומים רבים בשל פעילותו, אבל הלילה האיומים המילוליים הפכו למעשים כשאלמונים נכנסו למאהל בזמן שישן בו, השחיתו את המקום וריססו צלבי קרס וכתובות נאצה על האוהל ועל תמונותיו של גלעד שליט במקום.

השייח' אל-הוזייל סיפר הבוקר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "עשו הרבה נזק, ריססו במקום צלבי קרס, דגלי אש"ף, ניסו אפילו לשרוף את המאהל אבל עקב הגשם המאהל לא עלה באש". לדבריו, המתנגדים הגיעו בזמן שישן באוהל, אך מטרתם הייתה לפגוע באוהל בלבד. "כשקמתי, עוד הספקתי לראות מספר צעירים בורחים מהמקום". למרות הניסיונות לפגוע בו והאיומים על חייו, הוא מבהיר שימשיך להיאבק עד שגלעד ישוב להוריו.

"גלעד לא עשה רע לאף אחד, למה לעשות דבר כזה?"

שייח' סאלם אל-הוזייל הוא פעיל בולט במטה למען גלעד, ופועל רבות כדי לקדם את שחרורו. זאת לא הפעם הראשונה שאל-הוזייל סופג ביקורות מסביבתו על מאהל שליט אותו הקים סמוך לצומת בית קמה. "יש כאלה שעוברים ליד האוהל ואומרים לי 'גלעד יחזור בארון' ו-'גלעד מת בעזה'", אומר אל-הוזייל אבל מדגיש כי הוא ימשיך במחאה שלו "עד שגלעד ישוב הביתה".

"גלעד לא עשה רע לאף אחד, הוא נפל בשבי, למה צריך לעשות דבר שכזה", אומר אל-הוזייל בכאב.
המשטרה שהוזעקה למקום הגיעה תוך דקות ספורות והחלה בחקירה באמצעות צוותים לזיהוי פלילי.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק