נתניה: דליקת ענק ב"איקאה", החנות נשרפה כליל

נמשכת חקירת שריפת סניף "איקאה" בנתניה. מבנה החנות קרס והמקום נשרף כליל. עובדים שצפו בלהבות פרצו בבכי. ההנהלה: ככל הנראה לא מדובר בהצתה, נדאג לעובדים. צפו בנזקים הכבדים

שריפת ענק פרצה בשעות הבוקר בסניף חנות הרהיטים "איקאה" בנתניה וגרמה להרס מוחלט. "החנות נשרפה כליל והמבנה נהרס כולו", אומרים במשטרה. איש לא נפגע בדליקה. ההערכה: מדובר בנזק של מאות מיליוני שקלים.

רוצים לקבל עדכון כשיגיעו תמונות נוספות מהשריפה באיקאה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כ-20 צוותי כיבוי אש גדולים הוזעקו לחנות באזור התעשייה פולג ונלחמו בלהבות שהתפשטו במהרה בכל רחבי הסניף בין היתר באמצעות מנופים. כתוצאה מהדליקה התמוטט גם גג המבנה בן שתי הקומות המשתרע על שטח של כ-20 אלף מ"ר. בשלב מסוים הורחקו עשרות הכבאים מהאזור מחשש לחייהם.

העובדים פרצו בבכי

למרבה המזל היה הסניף ריק מאדם, אך הנזק הכבד נגרם לחנות, לאור העובדה שהאש ניזונה מרהיטי העץ במקום, מוערך במאות מיליוני שקלים.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי השריפה החלה על הגג המצופה בזפת, ככל הנראה מתקלה באחת המערכות הטכניות. עובדים רבים הגיעו לחנות הענקית, המשרתת אלפי לקוחות ביום, ופרצו בבכי. בהנהלת "איקאה" הבטיחו לדאוג לעובדים ולוודא שפרנסתם לא תיפגע. עוד אמרו באיקאה כי ככל הנראה לא מדובר בהצתה.