נס בפעוטון: התקרה קרסה - הילדים לא נפגעו

דרמה של ממש התרחשה היום בשעות הצהריים בפעוטון לילדים עד גיל שנה באתר המפונים ניצן שבדרום. דקות לאחר שהגננות השכיבו את הילדים לישון, התפוצץ אחד הצינורות של דוד המים והתקרה קרסה. הילדים נרטבו כולם, ורק במזל אף אחד מהם לא נפגע. אחת האמהות: "זה היה ממש נס"

נס באתר המפונים "ניצן" בדרום: דוד מים חמים התפוצץ בגן ילדים וגרם לקריסת התקרה, בעוד התינוקות ישנים במיטותיהם. רק במזל – אף אחד מהפעוטות לא נפגע.

האירוע התרחש היום בשעות הצהריים, בפעוטון לתינוקות עד גיל שנה באתר המפונים "ניצן". 14 הילדים בדיוק סיימו את ארוחת הצהריים והושכבו לישון את שנת הצהריים במיטותיהם הצמודות לקיר.

בשלב הזה, הגננות שמעו רעש חזק מהתקרה ואחרי כמה דקות - תקרת הגבס קרסה והצינור המחובר לדוד המים התפוצץ, והמים החמים שטפו את הגן, הילדים שכבר שכבו לישון צהרים נרטבו כולם וכך גם המיטות.

כל הילדים לא נפגעו ופונו מהמקום על ידי הוריהם, שהוזעקו מהעבודה כדי לקחת את הילדים. אחת האמהות סיפרה לחדשות 2 כי "התקשרו אלי לעבודה ואמרו לבוא דחוף לקחת את הילדה כי הדוד התפוצץ וכל הגן מלא מים. ממש נבהלתי. כשהגעתי ראיתי את כל התינוקות רטובים ומבוהלים. זה היה ממש נס".

במועצת חוף אשקלון אמרו היום בעקבות האירוע כי "מצבם של המבנים באתר הקראווילות ידוע לכל הגורמים". כעת בודקים במועצה אם הייתה רשלנות בהתקנת הדוד והצינורות המחוברים אליו".  

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק