בנו של אשכנזי ניצח בקרב פוטבול

בסיום משחק הפוטבול הסוער של העונה, "אריות ירושלים" בהנהגת איתי אשכנזי הביסה את "מורדי יהודה" בתוצאה 40-16, בקרב דרמטי על הובלת הטבלה. הכוכב המרכזי של הערב היה בנו של הרמטכ"ל גבי אשכנזי, המשמש כרכז בקבוצת האריות

משפחתו של הרמטכ"ל היוצא גבי אשכנזי הייתה כולה דרוכה - והפעם לא בשל המירוץ לרמטכל"ות: בנו של אשכנזי, איתי, התמודד הערב בקרב דרמטי במסגרת ליגת הפוטבול הישראלית. בסיומו של קרב, כבשה קבוצתו של אשכנזי, "אריות ירושלים" את המקום הראשון, כשניצחה את "מורדי יהודה" בתוצאה 40-16.

אשכנזי הבן הוא אחד מכוכביה הבולטים של קבוצת "אריות ירושלים", שטיפסה היום מהמקום השני בטבלה. במשחק הוא התמודד נגד מוליכת הטורניר "מורדי יהודה", שכוכביה הם פלסטינים מרמאללה.

חוליית ההגנה מדרום רמאללה, הגיעו מקליפורניה לפני כשלוש שנים, והצטרפו לקבוצת מתנחלים מהאזור. בנו של אשכנזי משחק בתפקיד הרכז ותפקידו לנהל ולקבוע את המהלכים של קבוצתו על המגרש.

אשכנזי הבן סיפר ל"ידיעות אחרונות", כי "על המגרש לא עוזר לי שאבא שלי הוא הרמטכ"ל, וזה לא עניין מבחינתי, כמו שלא איכפת לי אם הם נוצרים מוסלמים או דרוזים. אני רואה בהם שחקני פוטבול שמשחקים נגדי".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק