פועל נקבר למוות בסוללת עפר בשרון

כוחות הצלה גדולים הוזעקו אחר הצהריים למושב עזריאל בשרון, לאחר שסוללת עפר קרסה על שני פועלים שביצעו עבודות ביוב. אחד הפועלים נמצא במצב קל תוך דקות, גופתו של השני נמצאה בעומק של 7 מטרים בתוך האדמה - ללא רוח חיים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה הטרגית

מאמצי החילוץ, היום במושב עזריאל (חדשות 2)

טרגדיה בשרון: פועל נקבר למוות לאחר שסוללת עפר התמוטטה עליו באתר בנייה במושב עזריאל בשרון. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה הטרגית.

האירוע התרחש סמוך לשעה 16:30, כאשר במהלך עבודות ביוב במושב עזריאל באזור השרון קרסה סוללת עפר על שני פועלים שעבדו באתר. פועלים נוספים שהבחינו בהתמוטטות הזעיקו למקום כוחות הצלה. אחד הפועלים נקבר בעומק של כמה מטרים תחת העפר, ואילו השני נמצא תוך זמן קצר כשהוא בהכרה. מצבו מוגדר קל.

כוחות כיבוי אש מתחנת כפר סבא הגיעו למקום מצויידים בציוד כבד והחלו בפעולות החילוץ. לאחר חפירה וחיפוש ממושכים, מצאו אנשי ההצלה את הפועל ללא הכרה. רופא של מד"א-ירקון נאלץ לקבוע את מותו בזירת האירוע. הפועל השני פונה במצב קל לבית החולים "מאיר" בכפר סבא.

"הפועל נמצא בעומק של 7 מטרים באדמה"

רב כבאי יוני בליץ מכיבוי אש כפר סבא סיפר לחדשות 2 על האירוע. "קיבלנו הודעה על שני פועלים שנקברו תוך כדי ביצוע עבודות ביוב ביישוב עזריאל. ארבעה צוותי כיבוי מתחנת כפר סבא בפיקודו של רשף מאיר בוסקילה הוזנקו למקום. בזירת האירוע הפועלים היו לכודים תחת כמות גדולה של אדמת חמרה, כאשר לאחד מהם היה קל יותר להגיע והוא חולץ תוך דקות".

"הפועל השני היה קבור תחת כמות גדולה מאד של אדמה, בעומק של כ-7 מטרים ולקח זמן רב לאתר אותו", הוסיפו בשירותי הכבאות. "לאחר מאמצים רבים של חפירה בעזרת ציוד מכני כבד אותרה גופתו של הלכוד השני, והוא חולץ על ידי הכבאים אל מעבר לבור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק