לאחר שעות: התקלה בבזק תוקנה

משעות הבוקר נרשמו שיבושים בקבלת והוצאת שיחות בטלפונים של בזק ברחבי הארץ. תלונות רבות של אזרחים מירושלים, תל אביב ומהצפון הגיעו למערכת חדשות 2 באינטרנט בעקבות התקלה. רק ב-13:00 בצהריים הצליחו בבזק לתקן את התקלה

ניסיתם היום לחייג מהטלפון הקווי ולא הצלחתם? אתם לא לבד: במשך חמש שעות נרשמו שיבושים בקבלת והוצאת שיחות מטלפונים של חברת בזק בכל רחבי הארץ. רק בשעה 13:00 הצליחו בבזק לאתר את מקור התקלה ולתקנה.  

למערכת חדשות 2 באינטרנט הגיעו פניות מתושבים באזורי ירושלים, תל אביב והצפון לאחר שנתקלו בשיבושים בשיחות. מתברר שכמחצית מלקוחות בזק סבלו מהתקלה, שהשפיעה בעיקר על שיחות מבזק לרשתות אחרות.

בזק: מתנצלים על התקלה החריגה

מהחברה נמסר כי "זיהינו את מיקום התקלה, דבר שעזר לנו לטפל בתקלה ולהחזיר את השירות בזמן קצר יחסית. אנו שבים ומתנצלים בפני לקוחות בזק על התקלה החריגה".

חברת חדשות 2 בפייסבוק שרית בריגה מאשדוד, עידכנה כי משעה 9:00 בבוקר לא ניתן ליצור קשר עם מוקדי 144 ו-199. עוד היא הוסיפה כי קיימים גם שיבושים בשירות ביפר. ממוקדים נוספים בארץ נמסר כי לא ניתן לימור קשר גם עם מוקד 166.

קובי וולך, מסוכנות "בסט" השכרת רכב סיפר חדשות 2 באינטרנט כי נגרם להם עד כה נזק בגובה אלפי שקלים בעקבות התקלות בקווי הטלפון. "משעה רבע לתשע בבוקר לקוחות לא מצליחים להשיג אותנו. לא ניתן ליצור קשר עם מספר סניפים וההנהלה המרכזית".

לדברי וולך, בעקבות התקלה יש ביטול גורף של הזמנות רכב. "עד כה לא יצאו לפועל בין 30 ל-40 הזמנות שהיו צריכות להתקיים, הוא מספר.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק