צפו: אמני ישראל מקבלים סטירות

"גם אנחנו חוטפים רק כי בחרנו ממשלה שלא רואה אותנו וממשיכה להלום בנו" - כך מסבירים בתנועת "ישראל חופשית", שם הפיקו קמפיין חדש, במרכזו עומדים שורת אנשים מוכרים יותר או פחות ופשוט חוטפים סטירות. לא ברור מה זה יעשה למקבלי ההחלטות, אבל לצופה, בינתיים, זה גורם להתכווץ בכיסא

אז למה אבי גרייניק, עפר שכטר, יובל כספין, ניצה שאול ועוד רבים וטובים חוטפים סטירות מצלצלות בפנים? מדובר בקמפיין אינטרנטי חדש שיגרום לכם, מעל הכל, להתכווץ בכיסא.

תנועת "ישראל חופשית" עומדת מאחורי סרטון הסטירות, שמפורסם בעיקר בפייסבוק וזכה לאלפי צפיות ביוטיוב. באתר התנועה מוסבר כי "תנועת 'ישראל חופשית' היא תנועה אזרחית, לא מפלגתית, הפועלת בניקיון כפיים ושקיפות למען חברה חופשית, שוויונית, פלורליסטית ודמוקרטית, ברוח הציונות ומגילת העצמאות".

"המטרה היא להעיר את הרוב הדומם ולאגד את כל הציבור החופשי במאבק על הבית תוך יצירת קבוצת לחץ אמיתית על מקבלי ההחלטות", נכתב עוד. "בכל יום נופלות עלינו גזירות חדשות הפוגעות בחופש שלנו ובדמוקרטיה הישראלית".

על הסרטון כתבו חברי התנועה: "למדנו, עשינו צבא ועכשיו מילואים, השקענו בלימודים אקדמיים, מצאנו עבודה טובה, אנחנו משלמים מיסים, גרים בשכירות. בדיוק כמוכם , גם אנחנו חוטפים רק כי בחרנו ממשלה שלא רואה אותנו וממשיכה להלום בנו כל עוד אנחנו נותנים לה להכות בנו ולא עושים דבר על מנת לשנות את זה. לנו נמאס להיות פראיירים ולחטוף!".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק