בתוך הגרביונים: 44 אייפונים

ישראלית בת 60, שהגיעה לישראל בטיסה מלונדון, ניסתה להבריח כמות גדולה של מכשירי אייפון 4 בדרך מקורית ביותר. 44 יחידות של המכשיר המתקדם נתפסו עליה על ידי בלשי המכס, שהוסתרו בתוך גרביוניה של האישה. עיתון "הארץ" מדווח הבוקר כי טרם הוחלט אם יוגש נגדה כתב אישום - או שהמוכסים ייסתפקו בקנס

הבריחה 44 אייפונים בגרביונים. ארכיון (חדשות 2)

הפתעה מעניינת לבלשי המכס בנתב"ג: בבדיקת השיקוף שנערכה לנוסעת בת 60 שעוררה את חשדם, נמצאו לא פחות מ-44 מכשירי אייפון 4 חדשים, כולם בתוך הגרביונים שעל גופה. לפי הפרסום בעיתון "הארץ", זוהי התפיסה ה-24 במספר באמצעות מכשיר שיקוף גופני מלא, מאז שהוכנס לשימוש בחודש אוקטובר האחרון.

ביום חמישי האחרון, בסביבות השעה 21:30, נחתה בנמל התעופה בן גוריון ישראלית שהגיעה לארץ מלונדון. האישה הייתה לבושה בתלבושת מסורתית של יוצאי גרוזיה והתהלכה בכבדות בנמל התעופה. בלשי המכס חשדו באישה, אך כאשר ניגשו אליה, התלוננה כי אינה חשה בטוב. הבלשים ביקשו ממנה לעבור שיקוף גופני מלא ונדהמו לגלות לא פחות מ-44 מכשירים, תחובים בתוך גרביוניה.

האישה נחקרה ושוחררה ובשלב זה, טרם הוחלט אם להגיש נגדה כתב אישום או להסתפק בהפנייתה לוועדת תשלום כופר קנס. מאז שהוכנס לשימוש, נתפסו בנמל התעופה מבריחים שניסו להעביר יהלומים, כספים וסמים. רוב המבריחים שנתפסו, היו כאלה שניסו להבריח סיגריות ואלכוהול.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק