מלך ירדן לנשיא פרס: "חושב עליך, אינך לבד"

שורה של מנהיגים - ובהם מנהיגי מדינות ערב, התקשרו בסוף השבוע על מנת לנחם את נשיא המדינה שמעון פרס על מות רעייתו סוניה, שלשום. "ברגעים כאלה דע שאינך לבד ואנו חושבים עליך ומחזקים את ידך", אמר לו עבדאללה מלך ירדן. נשיא מצרים מובארק: "במצרים חושבים עליך בעת הקשה הזו"

מחזקים את הנשיא: שורה של מנהיגים מרחבי העולם התקשרו בסוף השבוע לנשיא המדינה שמעון פרס על מנת להביע תנחומיהם על מות רעייתו סוניה.

עבדאללה מלך ירדן שוחח עם הנשיא, ואמר לו: "התקשרתי לנחם אותך בשמי ובשם המלכה. ברגעים כאלה דע שאינך לבד ואנו חושבים עליך ומחזקים את ידך". מלשכת פרס נמסר הערב כי הנשיא הודה בחום על הניחומים הכנים למלך ולמלכה ואמר כי לאבד רעיה ואם לילדים זה דבר קשה וכואב עד מאוד.

קלינטון הייתה הראשון להתקשר

גם נשיא מצרים חוסני מובארק התקשר לנשיא ומסר את תנחומיו בשמו ובשם רעייתו, סוזאן. "דע כי רבים במצרים חושבים עליך בעת הקשה הזו", אמר נשיא מצרים. הנשיא פרס השיב לו כי סוניה אהבה מאוד את מצרים וביקרה במדינה פעמים וראתה בשלום עם מצרים חשיבות גדולה.

מזכירת המדינה האמריקנית, הילארי קלינטון הייתה לראשונה מבין המנהיגים שיצרו קשר עם פרס. "אני מצטערת מאוד על האובדן הכבד שפקד אותך", אמרה קלינטון לנשיא. "סוניה הייתה אישה מיוחדת ומשמעותית וכולנו איתך באבלך הכבד". אל הנשיא התקשר במהלך סוף השבוע למסור את תנחומיו גם ראש ממשלת יוון ג'ורג' פפנדראו.

אנו מזמינים אתכם לכתוב דברי ניחומים לנשיא המדינה בדף חדשות 2 בפייסבוק ואנו נעביר לו את דברי ההזדהות