ראומה ויצמן נפרדת מחברתה סוניה

רעייתו של הנשיא עזר ויצמן ז"ל , ראומה ויצמן, באה הבוקר להיפרד מחברתה סוניה פרס, לאחר ששוחחה עימה רק שעות ספורות לפני שנפטרה. "במשך 60 שנה דיברנו בטלפון לפחות אחת לשבוע. מילה רעה לא שמעתי ממנה, לא על פרס, לא על בית הנשיא ולא על המדינה", סיפרה

בני משפחה, חברים שרים, שגרירים, וחברי כנסת חלקו הבוקר כבוד אחרון לרעיית נשיא המדינה, סוניה הפרס שהובאה למנוחות בגיל 87. בין החברים שבאו להיפרד, גם אשת הנשיא ראומה ויצמן, ששוחחה עם סוניה שעות לפני שנפטרה.

"במשך 60 שנה דיברנו בטלפון לפחות אחת לשבוע. במקרה ביום רביעי בערב, שוחחנו מאוחר בערב, כשזקנות כמונו כבר צריכות כבר לישון. דיברנו על כל הדברים בעולם. לא הרגשתי צל של משהו לא בסדר וכמה שעות אחרי זה היא נפטרה", סיפרה ויצמן."אני לא יכולה להביע במילים את הידידות שלנו. היא הייתה חברה ישרה, שידעה למתוח ביקורת מתי שצריך. הויכוח היחידי שתמיד היה בינינו הוא מי למדה יותר מהשנייה".

ויצמן הוסיפה וסיפרה גם על התייחסותה של סוניה לבית הנשיא. "מילה לא שמעתי נגד פרס, גם בזמנים שידעתי שקשה לה. יש דברים שלא תבינו ולא צריכים להבין. היא לא באה בדרישות או בטענות. לא הייתה לה מילה רעה לא על בית הנשיא ולא על המדינה".

אנו מזמינים אתכם לכתוב דברי ניחומים לנשיא המדינה בדף חדשות 2 בפייסבוק ואנו נעביר לו את דברי ההזדהות