צפו: האופנוע בער בלהבות אחרי התאונה הקשה

אופנוע שפגע אתמול ברכב פרטי בצומת סירקין שבפתח תקווה גרם ל-3 נפגעים בתאונת דרכים, ביניהם פצועה אחת באורח קשה. כתוצאה מהתאונה עלה האופנוע בלהבות ובער במשך דקות ארוכות. גולש חדשות 2 באינטרנט שהיה במקום תיעד את האופנוע עולה באש והעביר את התמונות

שלושה בני אדם נפצעו אתמול בערב בתאונת דרכים בין מכונית לבין אופנוע, סמוך לצומת סירקין שבפתח תקווה. צוות מד"א ירקון שהגיע למקום פינה פצועה אחת קשה שסובלת מפגיעה רב מערכתית. שני הפצועים הנוספים במצב קל עד בינוני. שניים מבין הפצועים בתאונה הם רוכב האופנוע ונוסעת שהייתה עמו. נוסע נוסף מהרכב הפרטי נפצע אף הוא.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי האופנוע הוא שהתנגש במכונית ולאחר מכן התהפך. כתוצאה מהתאונה, עלה האופנוע באש ובער במשך דקות ממושכות, עד אשר הצליחו מכבי האש להשתלט על הלהבות. אלון שוקר, גולש חדשות 2 באינטרנט, עבר במקום ותיעד את רגעי הבערה.

מהמשטרה נמסר כי סמוך למקום תאונת האופנוע נמצאה קסדה שלמה, שככל הנראה שייכת לרוכב האופנוע. כעת נבדק האם רוכב האופנוע חבש את הקסדה לראשו וזו התעופפה כתוצאה מהנפילה.

קטע הווידאו הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק