הכירו: שמות חדשים לשכונות בתל אביב

עיריית תל אביב החליטה לרענן את שמות השכונות והאזורים בעיר - והתוצאה לפניכם. ועדת השמות פירסמה את השמות החדשים שעל כל התל אביבים להתחיל לשנן. בקרוב אזור תחנת רכבת מרכז ומגדלי YOO ייקרא "צמרות אלון", והמושבה הגרמנית לצד הקריה ייקרא "גני שרונה". ואם זה לא מספיק - בקרוב יינתן שם חדש גם לאזור מרכז העיר

בקרוב: שמות חדשים בתל אביב (חדשות 2)

אם חשבתם שאתם מכירים את שמות השכונות בתל אביב, כדאי שתתעדכנו. ועדת השמות וההנצחה של עיריית תל אביב אישרה אתמול שמות חדשים לשמונה שכונות בעיר. את הידיעה מפרסם הבוקר עיתון "הארץ".

הנה השמות החדשים: צמרות אלון - מתחם תחנת רכבת סבידור מרכז ומגדלי יו. נופי ים - שכונה חדשה שתיבנה בשטחו של שדה התעופה שדה דב. גני שרונה - מתחם המושבה הגרמנית מול בסיס הקריה. אורות - האזור סביב בית ספר אורט סינגאלובסקי, ממזרח ליד אליהו.

טביתא - אזור המכון לרפואה משפטית באבו-כביר והכנסייה הרוסית. שכונת גלילות - ממערב למחלף גלילות ודרך נמיר. צוקי אביב - אזורי חן, מדרום לגלילות ומצפון לשדרות קק"ל. שירת ים - רמת אביב החדשה.

ועדת הכספים ומועצת העיר של תל אביב עוד צריכים לאשר סופית את השמות החדשים שהתקבלו, אך עובדה זו לא מונעת מחברי ועדת השמות להמשיך במרץ בעבודתם.

יו"ר הוועדה עו"ד חביבה אבי-גיא מסבירה כי מדובר בהליך רחב של הענקת שמות חדשים למספר רב של שכונות בתל אביב. בקרוב הולכים להינתן שמות לעוד 13 שכונות, בהן גם לשכונות במרכז העיר הכוללות את רחוב רוטשילד ושינקין.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק