שרון גל הודיע בפייסבוק: "אני מתחתן"

בעמוד הפייסבוק שלו, הודיע חבר הכנסת שרון גל (ישראל ביתנו) על כך שהוא מתחתן עם קרן בן דוד. "הייתה איתי לאורך כל הדרך, גם ברגעים קשים", הוא כתב. גל הושבע השבוע לכנסת ה-20

חבר הכנסת הטרי של ישראל ביתנו, שרון גל (40), לשעבר איש טלוויזיה הודיע היום (שישי) בעמוד הפייסבוק שלו שהוא מתחתן עם קרן בן דוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"משהו אישי לפני החג: קרן ואני החלטנו להתחתן ב-3.8. אישה נדירה שאני מאוד אוהב - והייתה איתי לאורך כל הדרך, גם ברגעים קשים מנשוא. פסח שמח!", הוא כתב לעשרות אלפי עוקביו - וזכה לתגובות רבות ואיחולים.

בתחילת השנה הודיע גל שהוא מצטרף למפלגתו של השר אביגדור ליברמן, זאת לאחר שהנחה בחודשים שלפני כן תכנית בערוץ 20. בעברו הגיש את התכנית לילה כלכלי בערוץ 10 ושימוש עיתונאי ב"הארץ" ובמקומונים בצפון.

גל הגיש ביום שלישי האחרון את אחת מהצעות החוק הראשונות בכנסת ה-20, הצעת חוק "עונש מוות למחבלים". על פי הצעת החוק, אדם שיורשע ברצח בנסיבות טרור - יידון למוות.

מטרת ההצעה היא שינוי המצב הקיים בו רק החלטה פה אחד של שופטים יכולה להטיל עונש מוות למצב בו גם רוב רגיל של שופטים יוכל לגזור את העונש הזה. מטרה נוספת היא למנוע מצב בו אלוף יכול להמתיק את העונש.

לפני כשנה וחצי הוחלט לסגור את התיק במשטרה בעניינו של גל, שנחקר בחשד לביצוע הטרדה מינית. המשטרה אז הודיעה כי "לא נמצאה תשתית ראייתית מספקת כנגד החשוד בגין העבירות שיוחסו לו".