עיטורי מופת למשפחות רין ותומר

בני משפחותיהם של הכבאי המתנדב אלעד ריבן בן ה-16, ושל תנ"צ אהובה תומר, שנספו באסון השריפה בכרמל, הגיעו היום לקבל בשמם עיטור מופת מטעם ארגון רוטרי. "רציתי לומר תודה רבה בשמי ובשם אלעד", אמרה אמו של ריבן בקול רועד

חמישה שבועות אחרי האסון בכרמל, ארגון רוטרי העולמי העניק היום עיטורי מופת לבני המשפחות של הכבאי המתנדב הנער אלעד ריבן ז"ל, ולבן זוגה של תת ניצב אהובה תומר ז"ל.

בטקס שנערך באוניברסיטת חיפה מטעם ארגון ההתנדבות למען הקהילה רוטרי, שיבחו את אומץ ליבם של השניים, שפעלו בזמן אסון השריפה בכרמל וקיפחו את חייהם. צביה, אמו של אלעד ריבן, קיבלה את תעודת ההוקרה בהתרגשותף והודתה לאנשי הארגון בקול רועד. "רציתי לומר תודה בשמי ובשם אלעד", אמרה מעל הבמה, רגע לפני שעלה דני רוזן, בן זוגה של תומר.

"המעמד הזה מאוד מאוד קשה לי ולו מהסיבה שאהובה למעשה יישמה את התורה שעליה היא חונכה, ועזרה לזולת ולסביבה", אמר רוזן. "כך היא פעלה בכל תפקיד אותו מילאה. לכן אין סימבולי מכך, כיוון שהיא הייתה נציגת רוטרי עוד לפני כן, ותמיד העדיפה קודם כל לתרום לקהילה".

אלעד ריבן בן ה-16 היה מתנדב והגיע מיוזמתו לכבות השריפה בכרמל. תת ניצב תומר ששימשה כמפקדת משטרת חיפה ושילמה בחייה כשניסתה לסייע בחילוץ אוטובוס הצוערים שנספו בכרמל.

האסון בכרמל - סיקור מיוחד:

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חופית חייט: "דני ישמור על אלה"

אלפים הביאו את תנ"צ אהובה תומר למנוחת עולמים

האש הכריעה את אהובה תומר

האש בערה במשך 4 ימים - אך כלא דמון לא ניזוק

44 הרוגים באסון הכרמל

אחרי 4 ימים: העופות שבים לחי-בר

התקשורת הערבית לועגת לישראל: מה תעשו במלחמה?

התמונות האחרונות של צוערי השב"ס

הצלם שהציל 3 אנשי שב"ס מהאש חוזר לזירת האסון