קללה או צירוף מקרים מצמרר?

קללה או צירוף מקרים מצמרר? מדינה שלמה התאבלה כששחקן הכדורגל אבי כהן מצא את מותו בתאונת דרכים. "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר ש-34 שנים קודם לכן , בדיוק באותו התאריך נהרג אבי כהן אחר בנסיבות דומות. גם התאונה ההיא התרחשה בצומת הבורסה ברמת גן, כשאדם בשם אבי כהן נהרג מפגיעת מכונית בעת שרכב על אופנוע

הטרגדיה הכפולה של אבי כהן: שמחה כהן-לב מקרית גת לא יכולה הייתה להאמין למשמע אוזניה. באותו היום שבו נהרג שחקן הכדורגל אבי כהן ז"ל, נהרג גם אביה - אבי כהן. הדמיון המצמרר לא מסתיים כאן: שתי התאונות התרחשו בנסיבות דומות בהפרש של 34 שנים.

"גם אבא שלי נהרג סמוך לצומת הבורסה ברמת גן כשרכב על קטנוע בדרכו לעבודה", סיפרה שמחה לכתב דוד רגב. "בדומה לשחקן, גם אבי הוטח את הקרקע ונפגע קשה בראשו. הוא הובהל לבית החולים איכילוב בתל אביב, ונפטר לאחר שמונה ימים בהם נאבק על חייו", הוסיפה שמחה לספר על אבי כהן של שלפני 34 שנים.

"כששמעתי על התאונה שאירעה לשחקן הכדורגל נצבט לי הלב, זה היה בדיוק בשבוע שבו נערכה האזכרה לאבי. נדהמתי עוד יותר לגלות שגם שחקן הכדורגל הנודע חבש 'קסדת חצי'", סיפרה שמחה. "בתוך תוכי ידעתי שגם אבי כהן השחקן ימצא את מותו בבית בחולים, היא הוסיפה. ואכן השחקן נפטר בדיוק ביום שבו נפטר בבית החולים אביה של שמחה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק