הנהג התבלבל בדוושה - והתנגש בסניף מקדונלדס

אף אחד מיושבי סניף עכו של מסעדת ההמבורגרים לא המתין לאורח הזה: נהג רכב שעבר בסמוך לסניף לחץ על הגז במקום על הבלם - והתנגש ישירות בדלת הכניסה של הסניף. הוא נעצר רק מטרים ספורים מדוכן ההזמנות. הנהג נפצע קל, סועדת אחת לקתה בהלם. בקיסריה: שני פצועים קשה בתאונה בין משאית לרכב פרטי

הגדילו את הארוחה - וקיבלו רכב "מתנה": נהג רכב נפצע בשעות הצהריים קל, לאחר שאיבד שליטה על רכבו - והתנגש ישירות בסניף מקדונלדס בעכו. באורח נס רק אחת מיושבות המסעדה לקתה בהלם כתוצאה מהתאונה, שגרמה לעניין רב של העוברים והשבים. אלו הגיעו בהמוניהם וצילמו את זירת התאונה: מכונית "חונה" עמוק בתוך סניף רשת ההמבורגרים המוכרת בעיר.

מחקירה ראשונית של נסיבות התאונה עולה כי הנהג, שנסע בסמוך לסניף, לחץ על דוושת הגז במקום על הבלם - והתנגש ישירות בדלת הכניסה. הרכב בסופו של דבר נעצר רק מטרים ספורים מדוכן ההזמנות. המשטרה בודקת כעת חשד לרשלנות.

תאונה אחרת שהתקיימה זמן קצר לאחר מכן, הסתיימה בצורה טרגית יותר. שני בני אדם נפצעו קשה בתאונה בין משאית לרכב פרטי בצומת הכניסה לאזור התעשייה הצפוני בקיסריה. השניים חולצו על ידי כוחות כיבוי שהוזעקו לזירת התאונה והועברו לבית החולים "הלל יפה" בחדרה. נהג המשאית, בן 32 מדבוריה, עוכב לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק