בהלה בחיפה: טילים על גג בניין

סטודנט שצילם "מיצג אמנותי" בעיר התחתית בחיפה הקפיץ כוחות משטרה, לאחר שהתקבלו דיווחים על טילים שמוצבים על גג בניין. לאחר שנסגר הכביש לתנועה התברר כי הטילים לא מכינים חומר נפץ וכי מדובר בציוד של ח"א. הסטודנט נעצר ושוחרר בתום חקירתו במשטרה. כעת ייבדק מהיכן השיג את הטילים

אחד הטילים שנמצאו על גג הבניין (מיכה רבינוביץ')

תושבי העיר התחתית בחיפה התעוררו הבוקר וגילו כוחות משטרה רבים באזור שעוסקים בפינוי טילים מגג אחד הבניינים בעיר. לאחר כמה דקות של בהלה, התברר כי מדובר בסך הכול בציוד ישן של חיל האוויר שאינו מכיל חומרי נפץ. הציוד פונה מהמקום והשקט שב לעיר התחתית.

השוטרים שהגיעו למקום עצרו סטודנט בשנות ה-20 לחייו, שטען כי קיבל את הטילים לצורך מיצג אמנותי שהוא מצלם כחלק מלימודיו. בתום חקירה קצרה שוחרר הסטודנט, אך במשטרה ימשיכו לחקור כיצד הגיע הציוד לידיו.

"כשהגעתי למקום הכביש היה סגור לגמרי לתנועה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מיכה רבינוביץ', תושב העיר התחתית שאף תיעד את פינוי הטילים. "היו שם כ-20-30 ניידות, חבלנים והמון אנשים שגם צילמו את הטילים", הוסיף רבינוביץ'.

מהמשטרה נמסר כי לסטודנט אין עבר פלילי קודם, אך עדיין לא נשללה האפשרות שהציוד הגיע אליו בדרך בלתי חוקית. בהמשך יוחלט אם יש מקום לזמנו לחקירה נוספת ולנקיטת צעדים נוספים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק