אחרי ההחלמה, ליאור ושני יערכו את טקס החתונה

יום לפני חתונתה המרגשת, אושפזה שני חזן בבית החולים רמב"ם בעקבות סיבוך קשה ממנו סבלה ונלחמה על חייה. מדינה שלמה עקבה אחרי בני הזוג בדאגה, התפללה לשלומה של שני ושמחה כאשר זו התאוששה ויצאה מכלל סכנה. כעת, כחודשיים לאחר התאוששותה של שני, היא וארוסה ליאור ארג'ואן כבר קבעו תאריך חדש לחתונה. שיהיה במזל טוב

ליאור ארג'ואן בן ה-31 ושני חזן בת ה-23, בני הזוג מבית שאן שהצליחו לרגש את כל המדינה לאחר שחתונתם בוטלה ברגע האחרון, יתחתנו בחודש הבא, כך מפרסם הבוקר דני ברנר, כתב עיתון ישראל היום. נזכיר כי החתונה בוטלה לאחר שחזן אושפזה בבית החולים רמב"ם ונלחמה על חייה בגלל שתרופה נגד אפילפסיה עוררה אצלה תגובה קשה מאוד.

יום החתונה נקבע 100 ימים בדיוק אחרי התאריך המקורי. "זה בדיוק היום שבו אחגוג יום הולדת 32", סיפר אתמול ארג'ואן בהתרגשות. "במשך שבועיים נאבקה שני על חייה והייתה מורדמת ומונשמת, אבל התפילות להחלמתה עזרו והצלחנו להגיע לרגע הגדול", הוסיף.

אחרי ששבה לבית הוריה, החלה חזן בתהליך החלמה איטי, עד שהתאוששה לגמרי, כשסימני המחלה הקשה כמעט ולא ניכרים עליה. כעת, מצפים השניים לממש את אהבתם וכבר החלו בשליחת הזמנות לחתונה שתתקיים בעפולה ב-21 בפברואר.

"סגרנו כבר אולם, צלם, תקליטן ומופע זיקוקים שיהיה בכניסה", סיפרו אתמול בני הזוג. "בימים הקרובים האורחים יקבלו את ההזמנות החדשות", הוסיפו. "אין מילים להודות לכל מי שסייע ובעיקר לצוות הרפואי ברמב"ם. אפילו שלומי סרנגה הבטיח לשמח אותנו בחתונה ואנחנו מקווים שבעזרת השם הפעם הכל יהיה בסדר ונצליח להתחתן", אמרו בחיוך גדול.

חזן: "תמיד חלמתי להתחתן"

רק לפני חודשיים סיפרה חזן בת ה-23 כי היא עוד מחכה ליום חתונתה שיגיע ומתוודה כי תמיד חלמה להתחתן.

"לצערנו הרב במקום להיות מתחת לחופה ולשמוח עם מאות מוזמנים, אנחנו נאלצים לבלות את זמננו ברמב"ם", הסביר אז ארוסה של שני. "אנחנו לא יודעים כמה זמן נישאר פה, וזה הולך להיות ככל הנראה זמן לא מבוטל", הוסיף.

ליאור הודה כי גם הוא חשב הרבה על החתונה שהתפספסה. "אני הכנתי הכל לפרטי פרטים. מה שאני רוצה זה חתונה שמחה בעזרת השם, וזה הדבר הכי חשוב שאני אקדש את שני והיא תהיה אשתי כדת משה וישראל".

"הסיפור נגע לי ללב"

הזמר שלומי סרנגה, אחד האמנים האהובים על בני הזוג, התרגש מיד ששמע על אשפוזה של שני והחליט להפתיע את השניים.

"הייתי מודע לסיפור של שני וזה נגע לי ללב", אמר סרנגה בשיחת וידאו עם הזוג. "אמרו לי ששני אוהבת את השירים שלי, אז החלטתי להעניק לכם במתנה את ההופעה שלי בערב החתונה שלכם ולבוא ולשמח אתכם".

נתנו משחה ושלחו הביתה

ארג'ואן וחזן כבר הכינו הכול לרגע המאושר בחייהם. בני הזוג האוהבים מבית שאן שלחו את ההזמנות, בחרו את הבגדים החגיגיים וחיכו ליום חתונתם, שהייתה אמורה להיערך לפני כשבועיים. אך במקום לעמוד מתחת לחופה, שכבה שני בטיפול נמרץ.

מצבה של שני החל להידרדר יום אחרי החינה. גופה התנפח עד שהתקשתה לנשום והיא הובאה לבית החולים במצב קשה מאוד. לדברי ארג'ואן, כשבועיים קודם לכן החליפה בת זוגו את התרופה אותה היא נוטלת לטיפול במחלה בהמלצת רופאיה על מנת שתוכל להיכנס להיריון.

כאשר הובאה לבית החולים "העמק" בעפולה והתלוננה על פריחה שמחריפה - נתנו לה משחה ושלחו אותה לביתה, כך סיפר ליאור. בעקבות ההחמרה נאלץ החתן להודיע למוזמנים כי החתונה לא תתקיים, לפחות לא בזמן הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק