הישראלי שניגן בסקסופון עם קרלה

הגשמת חלום: מעאלי קלאר גדל בכפר עראבה הסמוך לסכנין וניגן בסקסופון כבר מגיל קטן. הוא לא שיער לעצמו שכבר בגיל 25 הוא יזכה לנגן יחד עם הזמרת הצרפתייה ואשת הנשיא - קרלה ברוני. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הוא מספר: "זוהי הגשמת חלום עבורי"

לנגן לאשת הנשיא: מעאלי קלאר, צעירבן 25 מהכפר עראבה, הגשים את חלומם של רבים וזכה להופיע על במה אחת יחד עם קרלה ברוני, אשת נשיא צרפת, ניקולא סרקוזי. עכשיו הוא מספר על הדרך מהכפר הקטן בצפון אל הבמות של אירופה.

"לנגן בשיר שקרלה ברוני מבצעת זה כבוד גדול והגשמת חלום עבורי", אמר קלאר לחדשות 2 באינטרנט. הוא למד לנגן על סקסופון כבר כילד והמשיך את לימודי המוזיקה גם באוניברסיטה העברית בירושלים. לפני מספר שנים הוא עבר להתגורר בצרפת, ואף הלחין מספר שירי לזמרים צרפתיים מוכרים.

לפני מספר חודשים הגיע הנגן הצעיר ארצה והשתתף במספר מופעי מוזיקה בנצרת ובעכו. "השיר עם קרלה ברוני הוא רק תחילת הדרך, אני מקווה להמשיך ולהגשים את החלום שלי", סיפר קלאר.

ולכל מי שתוהה כיצד הצליח היוצר הצעיר להגיע עד לארמון האליזה, מסביר קלאר: "לפני יותר משנה הלחנתי שיר לזמר שיב חלאד, דמות מוכרת בצרפת, והוא זה שהכיר אותי למאדאם ברוני".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק