תאריך הלידה: 11.1.11 בשעה 11:00

בני זוג מהקריות לא תכננו מראש שבתם תצא לאוויר העולם דווקא היום. בשעות הבוקר המוקדמות החלה האישה להרגיש צירים ופונתה לבית החולים. את בתה היא ילדה בדיוק בשעה 11:00. "האחיות אמרו לנו שנשים רבות ניסו לקלוע בדיוק לשעה המדויקת, אך ללא הצלחה", מספר האב הגאה

התינוקת שנולדה בתאריך המיוחד (חדשות 2)

תאריך עגול במיוחד: מושיקו שמואל, איש עסקים מהקריות ואשתו, המתגוררים בקריות ציפו במשך תשעה חודשים ללידת בתם השלישית. רק כשהגיעו לבית החולים שמו לב לתאריך הלידה יוצא הדופן: ה-11.1.11 בשעה 11:00 בדיוק.

"לפנות בוקר היא התחילה להרגיש צירים וירדו לה המים", משחזר מושיקו. "הזמנו אמבולנס ופינו אותה לבית החולים רמב"ם". במשך כמה שעות היתה אורטל בחדר הלידה ובשעה 11:00 יצאה התינוקת הטרייה לאוויר העולם.

מושיקו מספר כי הוא ואשתו לא ניסו לקלוע בדיוק לתאריך המיוחד, אך הם מאוד מרוצים שכך יצא. "לא כיוונו את הלידה בדיוק בתאריך ובשעה הזאת, אבל לפי מה שאמרו לנו בחדר הלידה, התינוקת שלנו היא היחידה שנולדה בדיוק בשעה 11:00", הוסיף משה.

לדברי האב הטרי: "האחיות אמרו לנו שנשים רבות ניסו לקלוע בדיוק לשעה המדויקת, אך ללא הצלחה". בנוסף הוא מספר כי אמרו לו שהתאריך של היום הוא אף יפה יותר מה-1.1 שנחשב גם הוא לתאריך נחשק, והכל בגלל ספרה אחת.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק