הכירו את החתולה היפה בישראל

תשכחו מגארפילד ומשמיל - יש חתולה כוכבת חדשה בשכונה: מדלן. הפרסית הפרוותית כבשה ביללות את "חתוליאו 2011" והוכתרה למלכת היופי של חתולי ישראל. במקום אוטו חדש, הוענק לחתולה היפהפייה מנתניה מתקן שירותים יוקרתי לחתולים

המלכה החדשה: מדלן (סרגיי סטרודובצב)

היא לבנה, פרוותית, פרסית - ועכשיו יש לה גם תואר מחייב: מלכת היופי של חתולי ישראל. הכירו את מדלן, הזוכה הגדולה ב"חתוליאו 2011", תערוכת החתולים הבינלאומית שנערכה בסוף השבוע האחרון בחולון.

מדלן, חתולה פרסית בצבעי רד פויינט, גברה על יותר ממאה חתולים גזעיים מרחבי הארץ והעולם והרשימה את השופטים ואת אלפי המבקרים שהגיעו להיכל הספורט "קציר" בעיר. מלבד התואר המכובד, זכתה מדלן הנתנייתית במתקן שירותים יוקרתי לחתולים.

בין המאוכזבים, שנאלצו לחזור עם הזנב מקופל בין הרגליים, היו "ספינקס", חתול חסר פרווה. אחרים שייללו על חוסר פרגון: חתול בעל זנב של ארנב ("פונפון"), חתול מתולתל שזכה לכינוי "החתול בבגדי הכבשה", חתול שנראה כ"בובת סמרטוט" וגם כזה עם אוזניים מקופלות לאחור.

את התערוכה יזמו במשותף ולראשונה בישראל עמותת NICA (New Israeli Cat Alliance), עמותת בת של העמותה הבינלאומית TICA, שפועלת בראשות ויקטוריה סטרודובצב, ועמותת WCF (World Cat Federation), שבראשה עומדת מריה סבראסוב.

 רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק