תמיר כהן: "לא רצינו לנתק את אבא מהמכשירים - זה כמו להרוג אותו"

עם תום השבעה, ורגע לפני החזרה לקבוצתו בולטון שבאנגליה, מספר תמיר כהן על הסיבה שגרמה למשפחה שלא לתרום את איבריו של אביו, הכדורגלן לשעבר אבי כהן ז"ל. "לב שפועם טוב, זה מבחינתנו כאילו הוא חי - זה לבוא ולהגיד בוא נהרוג את אבא"

יותר משבוע עבר מאז נקבע מותו של כדורגלן העבר אבי כהן. בני משפחתו ספגו ביקורת קשה על ההחלטה שלא לכבד את החלטתו לתרום איברים, למרות שחתם על כרטיס "אדי" עוד בחייו. יחד עם זאת, מהסיטואציה הכואבת שבה היו בני המשפחה, הם מבקשים להציג את הזווית שלהם להחלטה לא לתרום את אבריו של כהן.

"אנחנו נמצאים אצל אבא בחדר, נוגעים בו וממששים אותו ומרגישים חום גוף של אדם בריא ולב שפועם טוב, אז מבחינתנו זה חי לכל דבר". הסביר תמיר בנו. לגבי הפרסומים לפיהם החליטו בני המשפחה להיכנע ללחץ רבנים שאמרו שלא לתרום את האיברים, אומרים בני המשפחה שמדובר בשמועות לא נכונות. "זה ממש לא קשור לרבנים ולא לשום דבר, זו החלטה של אנשים שהיו הכי קרובים לאבא", אומר בנו תמיר.

"אבא כועס שלא שמרתי על כושר"

יותר משבועיים מאז עזב תמיר את קבוצת בולטון האנגלית בה הוא משחק בשלוש השנים האחרונות, ארז אתמול תמיר את המזוודות, נפרד ממשפחתו וחזר לאנגליה. "כמובן שאני מאוד רוצה להישאר עם המשפחה פה ולהיות איתם. אבל אלה רגעים שצריך להתגבר עליהם ולהמשיך הלאה", סיפר תמיר.

"הכי קל זה ליפול", מסכם תמיר, "אני בטוח שאבא עכשיו יושב בתא הכבוד, רק אומר לעצמו איך אני אגיד לו שכבר יחזור לבולטון כי כבר שבועיים הוא לא מתאמן, וזה כבר לא טוב, הוא יורד בכושר הגופני שלו", הוסיף תמיר, שאמור לשחק כבר מחר במדי קבוצתו במשחק הגביע מול קבוצת יורק החובבנית.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

הטרגדיה של אבי כהן - סיקור מיוחד:

לזכרו: הרגעים היפים של אבי כהן

לוזון נפרד מאבי כהן: "נמצא דרך להנציח אותו"

אנגליה באבל: "אבי כהן ייזכר באהבה"

המשפחה החליטה: לא לתרום איברים

הנהג בשימוע: "כהן איבד שליטה על הקטנוע"

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לכהן

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"