אלמנת הסוהר: "התינוק ימלא חלל"

ביום טקס הזיכרון הממלכתי לציון 30 ימים לאסון השריפה בכרמל ילדה היום אולגה אוחנה, אלמתנו של צוער השב"ס כפיר אוחנה, בן. "דור הולך ודור בא", אמרה אולגה, "חבל שלא ניתן היה לשמור את שניהם יחד". זו הלידה השלישית בקרב אלמנות הנספים באסון

בדיוק היום, 30 ימים לאחר שבעלה כפיר אוחנה ז"ל נספה באסון השריפה בכרמל, ילדה היום אשתו אולגה תינוק בריא, במשקל של יותר מארבעה ק"ג.

"ילדתי בניתוח קיסרי ואני מתחילה לאט לאט להתאושש", סיפרה אולגה בשיחה עם עודד בן עמי. "לא קל לי, במיוחד שהיום בדיוק אנחנו מציינים חודש לאסון. אני מרגישה כאילו דור צעיר הלך ודור צעיר בא - וחבל שלא נשארו שניהם". אולגה הוסיפה כי היא ובעלה ז"ל החליטו על שם לתינוק, שיפורסם בימים הקרובים.

"מאז שכפיר נהרג לא התייחסתי לזה שאני בהיריון", הוסיפה אולגה, "זה נורא קשה לתאר את האובדן אבל הנה, בא משהו חדש לעולם שימלא לי קצת את החלל. נשתדל להחזיק מעמד עם מה שיש". אולגה לא תוכל להשתתף כמובן בטקס הזיכרון לנספים באסון, וסיכמה "המשפחה של כפיר תהיה שם הערב, לי יש תפקיד אחר לא פחות חשוב".

זו הלידה השלישית של אלמנות הכבאים. בחודש דצמבר ילדה חופית חייט, אשתו של הכבאי דני חייט ז"ל בת. השניים קבעו עוד לפני האסון כי לתינוקת יקראו אלה. כמה ימים לאחר מכן ילדה אחלאס אבו ריש, אלמנתו של צוער שב"ס וסים אבו ריש שנספה באסון הכרמל, בת לה קראה רהב. "ככה וסים רצה", הסבירה את הבחירה בשם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק    

האסון בכרמל - סיקור מיוחד:

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חופית חייט: "דני ישמור על אלה"

אלפים הביאו את תנ"צ אהובה תומר למנוחת עולמים

האש הכריעה את אהובה תומר

האש בערה במשך 4 ימים - אך כלא דמון לא ניזוק

44 הרוגים באסון הכרמל

אחרי 4 ימים: העופות שבים לחי-בר

התקשורת הערבית לועגת לישראל: מה תעשו במלחמה?

התמונות האחרונות של צוערי השב"ס

הצלם שהציל 3 אנשי שב"ס מהאש חוזר לזירת האסון