חניית נכים - לנכים? לא באשדוד

תושב העיר תיעד באתר "אשדודנט" רכב ביטחון חוסם את חניית הנכים בכניסה לעירייה. בדיקת האתר העלתה שגם רכבי משטרה ורכבים פרטיים מרגישים חופשיים לחנות ולחסום

המכונית בכניסה לעירייה (אשדודנט)

אין דוגמה אישית באשדוד: לאחד מתושבי העיר נמאס לראות בכל פעם מחדש שחניית נכים שנמצאת ממש בכניסה לתחנת המשטרה בעיר, מאוישת דרך קבע על ידי ניידות משטרה, רכבי ביטחון עירוני וגם ברכבים פרטיים.

באחד המקרים, שלף התושב מצלמה ותיעד רכב ביטחון עירוני, שחונה בחניית נכים בכניסה לתחנה. התמונה התפרסמה באתר "אשדודנט". לא רק שהרכב חנה בחניית הנכים, הוא גם עצר בצורה בולטת לכביש, מצב שעלול להפריע לתנועה.

חנייה בחניית נכים גוררת אחריה, בדרך כלל, קנס כבד של 1000 שקלים. מסיורים שערך כתב "אשדודנט" עופר אשטוקר במקום לאחר שליחת התמונה, עלה כי לא רק רכבי ביטחון ועירייה חונים שם, אלא גם רכבי משטרה.

העירייה: "המקרה הועבר לבדיקה"

מעיריית אשדוד נמסר בתגובה כי "ההנחיה לציבור הנהגים, הנוהגים ברכבי העירייה, היא לציית לחוקי התנועה, לתמרורים ולסימני הדרך. המקרה הנ"ל הועבר לבדיקה וטיפול של קב"ט העיר".

מדוברות מרחב לכיש במשטרה נמסר בתגובה: "בהתייחס לתמונה שהועברה, מדובר ברכב "ביטחון עירוני" השייך לביטחון עיריית אשדוד. על כן עליך לפנות לדובר העירייה. הנושא יועבר לכלל שוטרי התחנה ומתנדביה על מנת שיקפידו לא להחנות בחנייה המיועדת לנכים".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק