אבי נמני פוטר ממכבי ת"א בטלפון

רעידת אדמה בכדורגל הישראלי: הבעלים הקנדי של מכבי ת"א, מיץ' גולדהאר, הודיע למנג'ר והסמל של הצהובים על פיטוריו בשיחת טלפון משפילה, זאת בעקבות תצוגות הנפל בתקופה האחרונה ובעיקר התבוסה אמש למכבי חיפה. "תצוגות ויכולות כפי שהפגנומוכיחות שאנו לא עומדים במטרות", אמר גולדהאר. צפו באימון הצהובים בצל הפיטורים

מיץ' גולדהאר, הבעלים של מכבי תל אביב, מטיל היום פצצה בכדורגל הישראלי ומחליט לפטר את המנג'ר והסמל של הצהובים - בשיחת טלפון.

התקציב שהעמיד גולדהאר השנה לרשות מכבי הוא תקציב שיא בכדורגל הישראלי, של למעלה מ-120 מיליון שקל. אולם למרות ההשקעה הרבה, התוצאות על הדשא עד כה מאכזבות ביותר. השיא הגיע אתמול, בתבוסה 0:3 למכבי חיפה. הצהובים מת"א נראו כמו צל של עצמם, וזה כנראה מה ששבר את הקש על גב הגמל והכריע את גורלו של נמני.

בשיחת הטלפון בין גולדהאר לבין אבי נמני שנערכה היום בשעה 12:50, הודיע הבוס לנמני: "מבחינתי אתה אחראי, אתה עומד בראש המערכת. סיימת את תפקידך במכבי תל אביב".

בשעה 15:00 ערכו שחקני מכבי אימון במגרש האימונים בקריית שלום. האימון, אותו העביר המאמן יוסי מזרחי - לראשונה ללא המנג'ר, היה מתוח מאד.

מיץ' גולדהאר אמר לאתר הרשמי של מכבי ת"א: "אני מודאג מחוסר היכולת של הקבוצה להשיג תוצאות משביעות רצון. מעבר לתוצאות, הדרך בה תפקדה הקבוצה היא שהובילה אותי לקבלת החלטה זו. לאחר השקעה כספית נכבדה בשחקנים איכותיים, ברור שבנקודת זמן זו אין אנו מממשים את הפוטנציאל שלנו".

"המטרה שלנו היא להתמודד על תואר האליפות. תצוגות ויכולות כפי שהפגנו עד כה, מוכיחות שאנו לא עומדים במטרות. ברצוני להודות לאבי נמני על תרומתו ומסירותו למועדון", סיכם הבעלים.