אלמנת הצוער שנשרף ילדה בת

אחלאס אבו ריש שאיבדה את בעלה שנספה באסון האוטובוס בכרמל הבוער זכתה היום לרגע של שמחה מהולה בעצב, כשילדה את בתם התינוקת - רהב: "בעלי המנוח בחר את השם, אני מרגישה שהוא עזר לי בלידה"

אחלאס אבו ריש, אלמנתו של צוער שב"ס וסים אבו ריש שנספה באסון הכרמל, ילדה הבוקר בת בבית החולים בנהריה.

לאבו ריש, תושבת הכפר ירכא, יש כבר שתי בנות גדולות. לבתה התינוקת היא קראה "רהב", כפי שבעלה המנוח וסים רצה. לסביבתה אמרה אחלאס שבתחילה היא התלבטה לגבי השם, אך אחרי שווסים נספה - ידעה שזה מה שהיה רוצה.

הלידה בוצעה בניתוח קיסרי. במהלך אשפוזה בבית החולים והלידה, תמונתו של וסים הייתה ליד מיטתה של אחלאס. לסביבתה אמרה כי היא חשה בנוכחותו של וסים. "הוא כאן כל הזמן", אמרה.

וסים ואחלאס, בת 27, היו נשואים שמונה שנים וזו כאמור בתם השלישית. כשתשוב לביתה, כך אמרה, יסייעו לה בטיפול בבנותיה קרובי משפחתה, כמו גם משפחתו של וסים.

בת לאלמנתו של הכבאי דני חייט ז"ל

אלמנתו של הכבאי דני חייט ז"ל שנהרג בשריפה בכרמל ילדה בשבוע שעבר בת בריאה. בראיון בבית החולים היא אמרה כשהיא החזיקה בבתה: "דני היה איתי בלידה כל הזמן".

"במהלך הלידה הרגשתי תחושות מאוד מאוד חזקות", שחזרה חופית. "הלידה היתה ברגשות מעורבים כמובן, אבל לא הרגשתי בחסרונו של דני הוא היה שם כל הזמן".

חופית הוסיפה: "דני חיזק אותי ואני שמחה על הדבר המדהים הזה, שהגיע ככה לנסות למלא את החוסר הזה שהיה לנו בלב. הנה, דני איתי לגמרי".

לגבי שמה של התינוקת לא היה כלל דיון. "אני ודני החלטנו יחד והספקנו לבחור שם, וזה מקבל עכשיו עוצמות יותר חזקות. קוראים לה אלה. שאלוהים יהיה איתה תמיד ישמור עליה, דני בטוח שומר עליה. שנדע ממנה רק נחת היא הבת שלי ושל דני. אני בטוחה שהוא גאה בה".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק