10 פצועים קל בעכו - בגלל כלב

בהלה גדולה על לא דבר בעכו: למסעדת דגים הסמוכה לתחנת המשטרה בעיר הוזעקו הערב עשרות אמבולנסים וניידות. הסיבה: חשש שעשרות בני אדם נפגעו מרימון גז שהושלך למסעדה. בסופו של דבר התברר: שני נערים ריססו בגז מדמיע אישי כלב שהפחיד אותם, הגז נדד אל המסעדה ופגע קלות במספר אנשים

זירת האירוע בעכו, הערב (חדשות 2)

כך הופכת תקרית קטנה ל"אירוע רב נפגעים": בעכו הסתובבו הערב שמועות על עשרות נפגעים מגז מדמיע במסעדת דגים בעיר - "מסעדת הלחם והדגים". חלק דיברו על דליפת גז, ואחרים אף טענו שרעולי פנים השליכו רימון לתוך המסעדה המלאה.

לאחר שהוזעקו למקום עשרות אמבולנסים וניידות, התברר כי במקום ישנם רק כמה בודדים שנפגעו משאיפת גז. בירור קצר חשף את מה שבאמת קרה: שני נערים בני 15 נבהלו מכלב שרדף אחריהם וריססו אותו בתרסיס גז אישי שהחזיק בתיקו אחד הנערים.

ממש במקרה, האירוע התרחש ממש מול הכניסה למסעדת הדגים, הסמוכה לתחנת המשטרה. מספר בני אדם בכניסה למסעדה החלו להשתעל, בעל המקום נלחץ - ומשם ועד הזעקת כוחות הביטחון, הדרך הייתה קצרה מאוד.

בסופו של דבר, טופלו במקום 10 בני אדם ששאפו גז מדמיע. ומה לגבי הכלב? במשטרה לא ידעו לענות לנו על השאלה, אבל העריכו שהוא ברח מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק