לזכרו: הרגעים היפים של אבי כהן

כדורגלן העבר שהלך הבוקר לעולמו הטביע את חותמו לא רק על הדשא, אלא גם על רחבת הריקודים: לפני כשנתיים השתתף כהן בתכנית "רוקדים עם כוכבים" וזה לשבחים מהשופטים. "עד היום רקדתי רק מזרחית, אבל אנחנו נעשה זאת בגדול", הבטיח אז. לזכרו: אבי כהן - הרגעים הגדולים

כדורגלן העבר אבי כהן, שנפטר הבוקר בבית החולים "איכילוב", הטביע את חותמו לא רק בתחום הכדורגל. לפני כשנתיים השתתף כהן בתכנית "רוקדים עם כוכבים" - וגם שם זכה לתשבחות רבות על הספורטיביות והמהלכים על רחבת הריקודים.

"מי היה מאמין שהייתי מגיע היום, בגיל 52, לרקוד ב'רוקדים עם כוכבים'. זה לא יאומן", אמר אז כהן לפני הריקוד הראשון שביצע בתכנית. "עד היום רקדתי מזרחית, ופתאום הכל מתפוצץ לי בפנים. הדרך תהיה ארוכה - אבל אנחנו נעשה את זה בגדול".

השופטים חילקו שבחים

את הריקוד הראשון שלו על הרחבה, עם בת זוגו מירית קרדונר, ביצע כהן בסגנון הוואלס. "לכדורגלנים פשוט יש את זה", אמרה קרדונר לאחר הריקוד. "בעבר התמודדו כדורגלנים בתכנית, אבל אנחנו מקווים להציג כאן רף חדש".

השופטים גם אהבו את הריקוד, וחילקו שבחים על הביצועים ברחבה. "אבי כהן הפתיע אותי לטובה בריקוד", אמר אחד השופטים גברי לוי, ששימש בעברו גם יו"ר ההתאחדות לכדורגל.

"אבי לימד אותי מה זו אהבה"

בריקוד הראשון הגיע לצפות גם הבן תמיר. "אני מעודד אותו בקבוצתו החדשה בולטון", אמר אז כהן דקות אחרי הריקוד. "הוא שחקן בזכות עצמו. אין דבר יותר טוב מאשר לראות בן מצליח. התרגשתי מהמשפחה שבאה לראות אותי".

קרדונר התראיינה הבוקר כאן בחדשות 2 באינטרנט. "זהו בוקר קשה מאוד. היינו בבית חולים והתפללנו", סיפרה. "הייתה תקווה, קשה לי להאמין שהלב הפסיק לפעום. הלב הכל כך טוב הזה, זה היה לב זהב".

"הוא הפגין אהבה לכולם", המשיכה קרדונר. "הוא היה אדם מדהים, עם משפחה מדהימה. זו הייתה חוויה שלא הייתה יכולה להיות כזאת בלי אבי כהן. הוא לימד אותי מה זו אהבה".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

התאונה של אבי כהן - סיקור מיוחד:

אנגליה באבל: "אבי כהן ייזכר באהבה"

נקבע באופן סופי מותו של אבי כהן

המשפחה החליטה: לא לתרום איברים

הנהג בשימוע: "כהן איבד שליטה על הקטנוע"

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לכהן

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"