אדם נהרג בהתנגשות רכבו עם משאית

צעיר בן 25 נהרג בהתנגשות רכבו הפרטי עם משאית בצומת אפק ליד חיפה. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה אדם נוסף מהרכב הפרטי לביה"ח רמב"ם כשמצבו בינוני. נהג המשאית, שנפצע באורח קל, טופל במקום

זירת התאונה בצומת אפק (חדשות 2)

הקטל בדרכים ממשיך להכות ותאונות הדרכים ממשיכות לגבות קורבנות. צעיר בן 25 נהרג בשעות הצהריים בהתנגשות רכבו הפרטי עם משאית בצומת אפק ליד חיפה.

צוות מד"א שהוזעק למקום פינה אדם נוסף מהרכב הפרטי לבית החולים רמב"ם כשמצבו בינוני. נהג המשאית, שנפצע באורח קל, טופל במקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

הבוקר: רוכב קטנוע דרס אישה למוות

תאונת דרכים קטלנית בצפון: רוכב קטנוע בן 30 דרס אישה בת 44 בכביש מספר 4 סמוך לצומת עין המפרץ. צוותים של מד"א ממרחב אשר שהוזעקו למקום ניסו לבצע באישה פעולות החייאה, אך נאלצו בסופו של דבר לקבוע את מותה במקום.

בנוסף להרוגה, תושבת קריית מוצקין, נפצע גם רוכב הקטנוע באורח קשה והוא קיבל טיפול רפואי ראשוני במקום. הפרמדיקים של מד"א הצליחו לייצב את מצבו, ופינו אותו כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים רמב"ם בחיפה. ממד"א נמסר כי הוא סובל מפגיעה רב-מערכתית.

גורמים רבים מאגף התנועה במרחב הגליל הגיעו לאזור התאונה והחלו בחקירה. מממצאים ראשונים עולה כי האישה לא חצתה את הכביש במעבר חצייה ונדרסה. כמו כן הודיעה המשטרה כי קטע הכביש נסגר לתנועה, וייפתח בהמשך. בשל כך ישנם עומסי תנועה כבדים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק