במשפחת כהן עדיין מצפים לנס: "אבי עוד יפתיע את כולם"

גם שישה ימים אחרי תאונת האופנוע, לא חל כל שינוי במצבו של כדורגלן העבר והוא מוסיף להיות אנוש. בני משפחתו מתפללים לשיפור במצבו, למרות שהרופאים פסימיים לגבי אפשרות לשיפור במצבו

גם במהלך סוף השבוע לא נרשם שיפור במצבו של בלם העבר אבי כהן, שנפצע אנוש בתאונת דרכים סמוך למתחם הבורסה ברמת גן. כהן צפוי לעבור היום הליך שיאבחן את הפגיעה המוחית שעבר, ובדיקה שתגלה אם יש שיפור בתפקוד המוחי.

במקביל, הודיעו הרופאים שמטפלים בכהן פסימיים לגבי האפשרות שמצבו ישתפר. למרות ההערכות הללו, ממשיכה רעייתו דורית לשמור על אופטימיות. "אנחנו מתפללים ומאמינים שאבי יפתיע את כולם. אני מדמיינת שאבי יתעורר ואז אספר לו את כל מה שהיה כאן", אמרה.

רשיונו של הנהג נשלל ל-60 ימים

נהג הרכב שהיה מעורב בתאונה סמוך למתחם הבורסה ברמת גן סיפר שכהן איבד שליטה על הקטנוע עליו רכב - מסיבה שאינה ברורה לו. בתום שימוע שנערך לו בשבוע שעבר, שללה המשטרה את רשיונו של נהג המונית שפגע בכהן ל-60 יום. הנהג, לו אין עבר פלילי, שוחרר לביתו.

"אין לי הרבה מה להגיד על נסיבות התאונה", אמר בנו של אבי כהן, תמיר. "החוקרים יעשו את שלהם ויקבעו אם התאונה נגרמה באשמתו של אבי או באשמת נהג הרכב הפרטי. מה שמפריע לי זאת העובדה שאבא שלי שתת דם במשך דקה עם הכביש ואף אחד לא חשב להתקשר לאמבולנס, מזל שעבר שם פרמדיק מתנדב בערך דקה אחרי התאונה", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מתפללים לשלומו של אבי כהן - סיקור מיוחד:

הנהג בשימוע: "כהן איבד שליטה על הקטנוע"

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לכהן

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"

אבי כהן נפצע קשה בתאונת דרכים