נהג ב-196 קמ"ש: "המחוג התקלקל"

צעיר בן 20 תושב הצפון נתפס נוהג סמוך למעלות במהירות 196 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת 90 קמ"ש בלבד. כשהשוטרים סימנו לו לעצור, כיבה את האורות והמשיך בנסיעה. כשנעצר אמר: "רציתי לכבות את פנסי הערפל ולא שמתי לב שכל האורות כבו"

כיבה את האורות וניסה להימלט. ארכיון (חדשות 2)

צעיר בן 20 תושב הכפר מזרעה הסמוך למעלות נתפס אמש נוהג במהירות 196 קמ"ש בכביש 89, בו מותרת הנסיעה במהירות 90 קמ"ש בלבד.

שוטרי התנועה שהיו במקום הורו לו לעצור, אך הצעיר החליט להמשיך במהירות המופרזת תוך שהוא מכבה את אורות המכונית בניסיון להימלט מהניידת.

לאחר מרדף קצר נעצר הנהג, שסיפק לשוטרים תירוץ מקורי במיוחד למהירות הנסיעה: "המחוג נתקע לי על 160 קמ"ש, אז לא יכולתי לדעת כמה אני נוסע". גם לכיבוי פנסי הרכב ענה ביצירתיות: "רציתי לכבות את אורות הערפל ולא שמתי לב שכל אורות הרכב  כובו".

השוטרים לא קיבלו את הסבריו של הנהג ורישיונו נשלל במקום. במשטרה הביעו תקווה כי בבית המשפט יקבל הנהג שלילה ממושכת, כולל לימוד נהיגה מחדש, "כך שילמד איך מפעילים את מתגי הרכב ושמים לב לכביש".

אופנוען נתפס במהירות 183 קמ"ש: "ותרו לי"

שוטרי אגף התנועה עצרו הבוקר סמוך לקריית גת רוכב אופנוע דוהר במהירות 183 קמ"ש - הגבוהה פי שניים מהמהירות המותרת בככיש. רשיונו נשלל במקום ובהמשך הוא יזומן למשפט.

האירוע התרחש הבוקר, בקטע כביש הסמוך לעיר. הרוכב, תושב קריית גת בן 39 נעצר על ידי שוטרי אגף התנועה לאחר שמד המהירות הראה 183 קמ"ש. לשוטרים פנה וביקש "להסתפק באזהרה בלבד". ואולם, מהמשטרה נמסר היום כי "לאור חומרת העבירה המסכנת חיים בנסיבותיה - הן לנהג והן לשאר הנוסעים בדרך, נשלל רשיונו של הנהג במקום, לתקופה בת 30 יום".

אתמול בשעות הצהריים נפצע קשה רוכב אופנוע, כתוצאה מהתנגשות עם רכב פרטי בכניסה לכפר אז"ר. צוות מד"א-ירקון, שהוזעק למקום, העניק לו טיפול ראשוני בזירת התאונה, ולאחר מכן פינה אותו למרכז הרפואי שיבא בתל השומר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק