הכירו את הישראלי מעפולה שמתאים את הנעל לרונאלדו

יש לא מעט אנשים שהיו שמחים לפגוש פנים אל פנים את רונאלדו, רונלדיניו ו-וויין רוני. ישראלי מעפולה עושה את זה די הרבה: ארז מורג הוא דוקטור לביומכניקה, ועושה חיל בחברת נייקי. הוא, פחות או יותר, "ראש מחלקת הנעלה"

מאחורי כל שער של כריסטיאנו רונאלדו מסתתר ד"ר לביומכניקה מישראל. זהו ארז מורג, והעבודה שלו היא לשפר את הביצועים של כמה מהכדורגלנים הטובים בעולם. 13 שנים הוא עובד במעבדות המחקר של "נייקי", מחזיק במשרה בכירה מאוד במשרדי החברה בארה"ב ונחשב למומחה בנעלי כדורגל.

כל נעל שמפתח מורג חייבת לעבור שורה של מבדקים קפדניים, ולהתאים לטעמם של הכדורגלנים הגדולים עצמם. "זו לא רק נעל, אלא זו פתיחה לתכניות שמאפשרות לך לקבל יתרון על שחקנים אחרים", הוא מסביר. מורג כבר לא מתרגש מעוד פגישה עם ווין רוני או דידייה דרוגבה. ככה זה שרונאלדיניו הוא כבר חבר קרוב, ואפילו השאיר אצלו את "כף הרגל" במשרד.

"עם רונאלדו חווינו חוויה מרגשת"

אבל גם רונאלדו הברזילאי, זה שכבר עזב את אירופה, עבד עם מורג. "רונאלדו הוא אחד השחקנים שחווינו איתו חוויות מאוד מרגשות", הוא מספר. "הוא היה פצוע, השתתף בתהליך והגיע לגביע העולמי עם המון אמונה. בסופו של דבר הוא סחב את ברזיל על הכתפיים והביא לה את הגביע העולמי".

האוהדים כבר חוששים מתישהו, בעתיד הרחוק, שנעלי הכדורגלנים תהיינה חשובות לא פחות מהכישרון ברגליים. אם זה יקרה, אסף מורג מוכן לאתגר, אך בינתיים הוא מרגיע שרוב הקרדיט מגיע לכדורגלנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק