עומר פרץ: "אנחנו לא מרימים ידיים"

מבקרים רבים ממשיכים לזרום לבית החולים איכילוב בתל אביב, שם מאושפז אבי כהן במצב קריטי. בין המבקרים היה גם כדורגלן העבר שי הולצמן, שדיבר על התחושות הקשות עם יציאתו מהביקור. אחיינו של כהן: "נמשיך להתפלל ולהאמין". היום לראשונה הלך בנו של כהן, תמיר, לנוח מעט בבית

ממשיך להילחם על חייו: כבר ארבעה ימים שכדורגלן העבר אבי כהן מאושפז במצב קריטי בבית החולים איכילוב בתל אביב. גם היום נמשך זרם המבקרים שמגיע לתמוך במשפחתו של כהן, שנמצאת כל העת ליד מיטתו.

היום כבר ביקרו באיכילוב אביב בושינסקי וכדורגלני העבר שי הולצמן ו-ויקי פרץ. בנו של כהן, תמיר, הגיע ארצה מאנגליה כיום לאחר התאונה והיום, לראשונה, הלך לביתו כדי לנוח מעט אחרי שלושה ימים ארוכים בהם לא מש ממיטתו של אביו.

גם אחיינו של כהן, עומר פרץ, כדורגלן בעצמו ובנו של ויקי פרץ, הגיע היום לבית החולים. לחדשות 2 באינטרנט אמר כי "אנחנו לא מרימים ידיים, נמשיך להתפלל ולהאמין. הרופאים לא נותנים יותר מדי סיכוי למצב הרפואי הזה, אבל ראינו אנשים שאמרו להם שאין סיכוי עומדים על הרגליים ומדברים ושמחים. כואב הלב על תמיר. הוא מעודד את המשפחה ומחזיק אותם אופטימיים, הוא מאמין".

בצאתו מבית החולים אמר שי הולצמן: "אלו תחושות שקשה לתאר. קורע את הלב לראות את המשפחה ואת כל האנשים שמקיפים אותו. אין הרבה מה לעשות, פשוט להתפלל ולקוות לנס. אין הרבה מילים במצב כזה להגיד, פשוט מתפללים".

"דורית אשתו מנסה לעודד את אלה שבאים", הוסיף. "היא מחזיקה מעמד בצורה יוצאת דופן. זה מכניס את הכל לפרופורציות".

תמיר כהן: "אף אחד לא הזעיק אמבולנס לאבא"

"הרופאים סיימו את תפקידם", סיפר אתמול תמיר כהן בראיון מיוחד בתכנית "שש". "הם עשו את המקסימום שהם יכולים וכרגע המצב עדיין מוגדר קריטי - זה בין אבא, התפילות ואלוהים", הוסיף. תמיר ניצל את ההזדמנות להודות לכל האנשים שתומכים במשפחה ומגיעים לבית החולים. "אני בטוח שאבא שומע אותנו, והוא בסך הכל רוצה קצת לנוח - כשהוא ירצה הוא ישוב אלינו", הוסיף.

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה בה נפצע אנושות כדורגלן העבר. נהג הרכב שעמו התרחשה התאונה הגיע היום לשימוע שנערך לו במשטרה, שם סיפר שכהן איבד שליטה על הקטנוע בו נהג - מסיבה שאינה ברורה לו. בתום השימוע, שללה המשטרה את רשיונו של נהג המונית שפגע בכהן ל-60 יום. הנהג, לו אין עבר פלילי, שוחרר לביתו.

"אין לי הרבה מה להגיד על נסיבות התאונה", אמר הבן תמיר. "החוקרים יעשו את שלהם ויקבעו אם התאונה נגרמה באשמתו של אבי או באשמת נהג הרכב הפרטי. מה שמפריע לי זאת העובדה שאבא שלי שתת דם במשך דקה עם הכביש ואף אחד לא חשב להתקשר לאמבולנס, מזל שעבר שם פרמדיק מתנדב בערך דקה אחרי התאונה", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מתפללים לשלומו של אבי כהן - סיקור מיוחד:

תמיר כהן: "אבא שתת דם על הכביש במשך דקה"

הנהג בשימוע: "כהן איבד שליטה על הקטנוע"

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לכהן

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"

אבי כהן נפצע קשה בתאונת דרכים