רוכב אופנוע נהרג בתאונה בשרון

הכביש ממשיך לגבות קורבנות: רוכב אופנוע נהרג סמוך לכפר קאסם, לאחר שאיבד שליטה והתנגש ברכב חולף. בתחילה פונה הרוכב במצב אנוש לבית החולים בילינסון, שם נפטר מפצעיו. במקביל, ממשיכים הרופאים להילחם על חייו של כדורגלן העבר אבי כהן, המאושפז במצב אנוש בבית החולים איכילוב בת"א

נמשך הקטל בכבישים: רוכב אופנוע נהרג לאחר שבמהלך נסיעתו בכביש מספר 5 החליק מסיבה שאינה ברורה ופגע ברכב חולף. רוכב האופנוע פונה על ידי צוות מד"א ממרחב שרון לבית החולים בילינסון, אך מת מפצעיו על שולחן הניתוחים.

לאחר התאונה הגיעו למקום צוותי אגף התנועה במשטרה, והם ממשיכים לחקור את נסיבות התאונה הקטלנית.

נלחמים על חייו של אבי כהן

יומיים לאחר תאונת האופנוע הקשה, מוסיף להיות אנוש מצבו של כדורגלן העבר אבי כהן, והוא מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים "איכילוב" בת"א. מי שנמצא כל העת ליד מיטתו הוא בנו תמיר, שממשיך להתפלל יחד עם בני המשפחה והחברים לשלומו של אביו.

"הרופאים סיימו את תפקידם", סיפר תמיר בראיון מיוחד בתכנית "שש". "הם עשו את המקסימום שהם יכולים וכרגע המצב עדיין מוגדר קריטי - זה בין אבא, התפילות ואלוהים", הוסיף. תמיר ניצל את ההזדמנות להודות לכל האנשים שתומכים במשפחה ומגיעים לבית החולים. "אני בטוח שאבא שומע אותנו, והוא בסך הכל רוצה קצת לנוח - כשהוא ירצה הוא ישוב אלינו", הוסיף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק