תמיר כהן: "אבא שתת דם על הכביש במשך דקה - ואף אחד לא עזר"

מאז שנחת בישראל לפני יותר מיממה, לא זז תמיר כהן ממיטתו של אבי, כדורגלן העבר אבי כהן שנפצע אנושות בתאונת דרכים. "הרופאים סיימו את עבודתם. זה בין אבא, התפילות ואלוהים", אמר בראיון לתכנית "שש". "רק מטריד אותי שאף אחד לא טרח להזמין אמבולנס"

יומיים לאחר תאונת האופנוע הקשה, מוסיף להיות אנוש מצבו של כדורגלן העבר אבי כהן, והוא מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים "איכילוב" בת"א. מי שנמצא כל העת ליד מיטתו הוא בנו תמיר, שממשיך להתפלל יחד עם בני המשפחה והחברים לשלומו של אביו.

"הרופאים סיימו את תפקידם", סיפר תמיר בראיון מיוחד בתכנית "שש". "הם עשו את המקסימום שהם יכולים וכרגע המצב עדיין מוגדר קריטי - זה בין אבא, התפילות ואלוהים", הוסיף. תמיר ניצל את ההזדמנות להודות לכל האנשים שתומכים במשפחה ומגיעים לבית החולים. "אני בטוח שאבא שומע אותנו, והוא בסך הכל רוצה קצת לנוח - כשהוא ירצה הוא ישוב אלינו", הוסיף.

רשיונו של הנהג נשלל ל-60 ימים

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה בה נפצע אנושות כדורגלן העבר אבי כהן. נהג הרכב שעמו התרחשה התאונה הגיע היום לשימוע שנערך לו במשטרה, שם סיפר שכהן איבד שליטה על הקטנוע בו נהג - מסיבה שאינה ברורה לו. בתום השימוע, שללה המשטרה את רשיונו של נהג המונית שפגע בכהן ל-60 יום. הנהג, לו אין עבר פלילי, שוחרר לביתו.

"אין לי הרבה מה להגיד על נסיבות התאונה", אמר בנו של אבי כהן, תמיר. "החוקרים יעשו את שלהם ויקבעו אם התאונה נגרמה באשמתו של אבי או באשמת נהג הרכב הפרטי. מה שמפריע לי זאת העובדה שאבא שלי שתת דם במשך דקה עם הכביש ואף אחד לא חשב להתקשר לאמבולנס, מזל שעבר שם פרמדיק מתנדב בערך דקה אחרי התאונה", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מתפללים לשלומו של אבי כהן - סיקור מיוחד:

הנהג בשימוע: "כהן איבד שליטה על הקטנוע"

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לכהן

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"

אבי כהן נפצע קשה בתאונת דרכים