הנהג בשימוע: "כהן איבד שליטה על הקטנוע"

מצבו של כדורגלן העבר אבי כהן, שנפצע שלשום בתאונת אופנוע, ממשיך להיות אנוש. נהג המונית שהיה מעורב בתאונה נכח היום בשימוע, שם ניסה להסביר את שאירע ואמר כי מסיבה שאינה ידועה לו, כהן איבד ככל הנראה שליטה על הקטנוע בו נהג - והתנגש במונית. רשיונו נשלל ל-60 יום והוא שוחרר לביתו

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה בה נפצע אנושות כדורגלן העבר אבי כהן. נהג הרכב שעמו התרחשה התאונה הגיע היום לשימוע שנערך לו במשטרה, שם סיפר שכהן איבד שליטה על הקטנוע בו נהג - מסיבה שאינה ברורה לו.

כל שהנהג ידע להסביר, היה שהקטנוע של כהן פגע ברכבו. בתום השימוע, שללה המשטרה את רשיונו של נהג המונית שפגע בכהן ל-60 יום. הנהג, לו אין עבר פלילי, שוחרר לביתו.

חקירת התאונה העלתה עד כה כי שני הנהגים נסעו במהירות המותרת, כאשר טעות אנוש של אחד מהם גרמה לתאונה. אמש הגיב הנהג שהיה מעורב באירוע בשיחה עם חדשות 2, וניסה לשתף בתחושותיו: "קשה לי", מלמל והדגיש: "לעולם לא הייתי מעורב בתאונה. אני לא מכיר את הדברים האלה. אני לא בנוי לזה".

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לאבי כהן

בני המשפחה, חברים ואנשי כדורגל רבים ממשיכים לפקוד את מיטתו של אבי כהן, כדורגלן העבר שנפצע שלשום אנוש בתאונת אופנוע ברמת גן. רופאיו של כהן עדיין לא יכולים לבשר על חדשות טובות, ומצבו ממשיך להיות קשה מאוד.

משפחתו של כהן, שפנתה לכלל הציבור להתפלל למען אבי המשפחה האהוב, פנתה גם לרב חיים קנייבסקי בבקשה לקבל ברכה למען בריאותו של כהן. היום, בעקבות פנייה נוספת של המשפחה לרב, הוא הורה להוסיף לשמו של אבי כהן את השם "חיים".  

בין המבקרים הרבים היום לצד מיטתו של אבי, היה גם הרב יעקב איפרגן "הרנטגן", המקובל מנתיבות, שהגיע במיוחד מארה"ב בלווית משלחת של רבנים. "הרנטגן" בירך את הכדורגלן הפצוע והתפלל, לצד רבים אחרים שעושים זאת מאז רגע פציעתו שלשום, להחלמתו המהירה.

"הרופאים לא אופטימיים אבל אבא הוא איש חזק", אמר הבוקר בנו של אבי כהן, תמיר, שהגיע לישראל מלונדון זמן קצר לאחר התאונה. בראיון לגלי צה"ל הוסיף תמיר כי "הרופאים לא נותנים הרבה תקווה, אבל אנחנו מאמינים בניסים ויודעים שלאדם הזה יקרה נס. הוא אדם חזק - תמיד היה ותמיד יהיה. הוא מקבל כוח מאלפי האנשים שמגיעים אלינו".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מתפללים לשלומו של אבי כהן - סיקור מיוחד:

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לכהן

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"

אבי כהן נפצע קשה בתאונת דרכים