הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לאבי כהן

מצבו של כדורגלן העבר אבי כהן, שנפצע שלשום בתאונת אופנוע, ממשיך להיות אנוש. המשפחה פנתה לעזרת רבנים, שייעצו לה להוסיף את השם "חיים" בתקווה לנס. במקביל, חקירת התאונה נמשכת: הנהג הפוגע זומן הבוקר לשימוע במשטרה, רשיונו נשלל לחודשיים והוא שוחרר לביתו

בני המשפחה, חברים ואנשי כדורגל רבים ממשיכים לפקוד את מיטתו של אבי כהן, כדורגלן העבר שנפצע שלשום אנוש בתאונת אופנוע ברמת גן. רופאיו של כהן עדיין לא יכולים לבשר על חדשות טובות, ומצבו ממשיך להיות קשה מאוד.

משפחתו של כהן, שפנתה לכלל הציבור להתפלל למען אבי המשפחה האהוב, פנתה גם לרב חיים קנייבסקי בבקשה לקבל ברכה למען בריאותו של כהן. היום, בעקבות פנייה נוספת של המשפחה לרב, הוא הורה להוסיף לשמו של אבי כהן את השם "חיים".  

בין המבקרים הרבים היום לצד מיטתו של אבי, היה גם הרב יעקב איפרגן "הרנטגן", המקובל מנתיבות, שהגיע במיוחד מארה"ב בלווית משלחת של רבנים. "הרנטגן" בירך את הכדורגלן הפצוע והתפלל, לצד רבים אחרים שעושים זאת מאז רגע פציעתו שלשום, להחלמתו המהירה.

"הרופאים לא אופטימיים אבל אבא הוא איש חזק", אמר הבוקר בנו של אבי כהן, תמיר, שהגיע לישראל מלונדון זמן קצר לאחר התאונה. בראיון לגלי צה"ל הוסיף תמיר כי "הרופאים לא נותנים הרבה תקווה, אבל אנחנו מאמינים בניסים ויודעים שלאדם הזה יקרה נס. הוא אדם חזק - תמיד היה ותמיד יהיה. הוא מקבל כוח מאלפי האנשים שמגיעים אלינו".

רשיונו של הנהג הפוגע נשלל

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה וההערכה היא כי מדובר בטעות אנוש. עם זאת, בתום השימוע שנערך לו היום במשטרה, שללה המשטרה את רשיונו של נהג המונית שפגע בכהן ל-60 יום. הנהג, לו אין עבר פלילי, שוחרר לביתו.

חקירת התאונה העלתה עד כה כי שני הנהגים נסעו במהירות המותרת, כאשר טעות אנוש של אחד מהם גרמה לתאונה. אמש הגיב הנהג שהיה מעורב באירוע בשיחה עם חדשות 2, וניסה לשתף בתחושותיו: "קשה לי", מלמל והדגיש: "לעולם לא הייתי מעורב בתאונה. אני לא מכיר את הדברים האלה. אני לא בנוי לזה".

צוות החקירה, בראשות רב פקד מארק זאנה, ממשיך לחפש עדי ראייה בתקווה ללמוד יותר טוב מה קרה באותה תאונה, שהסתיימה בצורה כה קשה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מתפללים לשלומו של אבי כהן - סיקור מיוחד:

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"

אבי כהן נפצע קשה בתאונת דרכים