נמצאה גופתה של המטיילת שנעדרה

לאחר לילה של חיפושים נמצאה הבוקר גופתה של המטיילת כריסטין לוגן שנעדרת מאתמול. חברתה של לוגן שטיילה עימה באזור בית שמש סיפרה כי הן הותקפו על ידי שני ערבים, אך היא הצליחה להימלט. עוד סיפרה כי ראתה את חברתה נופלת על האדמה ונגררת על ידם

עם חידוש החיפושים הבוקר באזור בית שמש, אותרה גופתה של המטיילת כריסטין לוגן, שנעדרה מאתמול לאחר שעל פי עדות חברתה הותקפו השתיים בידי שני ערבים. הזירה נסגרה על ידי המשטרה והחל איסוף הראיות בשטח.

חוקרי המשטרה מספרים כי הגופה נמצאה סמוך למקום בו הוצב החפ"ק, על סמך העדות שנתנה חברתה של לוגן. הגופה נמצאה שכובה כשעליה סימני אלימות קשים. טרם נמצא במקום כלי נשק. המשטרה ממשיכה לבחון כעת מספר כיווני חקירה, בהם גם חשד למקרה על רקע לאומני או פלילי.

כוחות הביטחון וההצלה חידשו עם עלות השחר את החיפושים באזור בית שמש, אחר לוגן, שנעדרה מאז אתמול. למרות עדותה של חברתה קיי סוזן ווילסון שנמצאה כפותה ודקורה סמוך למקום וסיפרה כי ערבים תקפו אותן, המשטרה בודקת גם חשד שהרקע למקרה הוא סכסוך בין השתיים.

בידיעות אחרונות נחשפת הבוקר עדותה של ווילסון, מדריכת טיולים בת 46, שנמצאה אתמול בשעות אחר הצהריים על ידי מטיילים סמוך ליישוב מטע. "ניסו לרצוח אותי", אמרה ווילסון למטיילים והוסיפה: "הצלחתי לברוח, אבל הם יהרגו אותה, צריך ללכת לחפש אותה".

ווילסון סיפרה כי שני ערבים תקפו אותה ואת חברתה, כפתו ודקרו אותה. לדבריה היא ראתה את חברתה שוכבת על האדמה, נגררת על ידי התוקפים. היא פונתה לבית החולים הדסה עין כרם שם עברה סדרת בדיקת רפואיות. מבית החולים נמסר כי היא נדקרה שש פעמים וכי אחת הדקירות היתה סמוך לליבה.

מבית החולים נמסר הבוקר כי מצבה של ווילסון יציב, ושהיא בהכרה מלאה ומאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ של מחלקת כירוגיית לב חזה. עוד נמסר כי היא צפויה להישאר מספר ימים להשגחה.

נציגי שב"כ חקרו את המטיילת

כוחות מתוגברים של משטרה וצה"ל, בסיוע כלבנים וסוסים סרקו עד לשעות המאוחרות של הלילה את האזור בו טיילו השתיים, וחידשו הבוקר את החיפושים. מהמשטרה נמסר כי לאורך כל החיפושים היה קיים חשש ממשי לחייה של הנעדרת.

ווילסון נחקרה על ידי אנשי שב"כ לאורך הלילה במטרה לחשוף פרטים נוספים על המקרה. מהמשטרה נמסר ל"ידיעות אחרונות" כי למרות שנבדקת הערכה כי מדובר באירוע על רקע לאומני נבדקת האפשרות כי סכסוך אישי בין השתיים עמד מאחורי המקרה.

"הצליחה להימלט מהדוקרים"

"כוחות גדולים של משטרה, צבא ומשמר הגבול, מבצעים חיפושים אחר הנעדרת", סיפר אמש ניצב אהרון פרנקו, מפקד מחוז ירושלים. "מטיילים סיפרו על מטיילת כפותה שסיפרה על שני צעירים, בני מיעוטים לדבריה, שדקרו אותה. כבר מספר שעות אנו מבצעים סריקות בניסיון לאתר חברתה".

מדריכת הטיולים בת ה-46 שטיילה סמוך למושב מטע, הזעיקה את המשטרה בטענה שנדקרה על ידי שני אלמונים. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום מצא אותה דקורה בכל חלקי גופה כשמצבה קשה. חברתה שהייתה עמה עדיין נעדרת.

כוחות ההצלה מצאו במקום גם את הכלבה של מדריכת הטיולים שטיילה עם השתיים ונמלטה מהדוקרים. כשמצאו אותה, הבחינו כי היא נדקרה גם כן, ככל הנראה על ידי אותם תוקפים.

חברתה של הנעדרת נמצאה כפותה

"סמוך לשעה 16:35 נמסר למגן דוד אדום ירושלים על מטיילת שדיווחה כי היא וחברתה נדקרו על ידי שני אלמונים בשעה שטיילו בחירבת חנות, הסמוכה למושב מטע", סיפר אתמול לחדשות 2 באינטרנט דובר מגן דוד אדום זכי הלר. "פרמדיקים טיפלו בצעירה עם דקירות בחזה ובגב, ופינו אותה במצב בינוני עד קשה לבית החולים".

לדברי עוברי האורח שמצאו אותה, הצעירה דוברת אנגלית והתקשתה לתת הסבר ברור לגבי מה שאירע. היא הגיעה לכביש המחבר בין היישוב הקהילתי צור הדסה והיישוב מטע שבמטה יהודה כשהיא כפותה בידיה וסיפרה ששני בני מיעוטים תקפו אותה כשטיילה בוואדי הסמוך.

צוות מגן דוד אדום פינה אותה לבית החולים במצב קשה, כשהיא מתקשה לתקשר עם הסביבה, ובמקביל הגיעו למקום כוחות משטרה גדולים שפתחו בסריקות בניסיון לאתר את חברתה של המטיילת ואת הדוקרים שנמלטו מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק